kartkownik

Mój mąż jest przeze mnie obdarowywany kartkami – i z okazji i bez. Jakiś czas temu wspomniał, że nie bardzo ma je już gdzie trzymać – postanowiłam więc obstalować na tę okoliczność pudełko 🙂 Nie powiem – były przygody 😉 Pudełko kleiłam dziś sama z tektury i okazało się, że dół i pokrywka są delikatnie mówiąc lekko zwichrowane 😉 Mąż, który siedział obok, ale nie wiedział co to za pudełko, sam z siebie powiedział, że pudełko jest mega krzywe 😀 – co mnie załamało kompletnie, bo plan przygotowania prezentu spalił na panewce… W związku z totalną klapą mojej idei, przyznałam się mężowi, co to za pudełko miało być. I wespół w zespół poradziliśmy sobie z tą martwą materią 🙂 A później były jeszcze godziny oklejania i jakże radosna praca nad wieczkiem. Poniżej efekt.
Materiały: papiery ILS Amber po reedycji (piękne, nasycone kolory), Turquoise Embossing Powder Ranger, tusze kredowe Colorbox Prussian Blue, Creamy Brown i Chestnut Roan, tusz pigmentowy Ink It Up French Blue, tusz Ink It Up Dye Ink Chocolate Brown (pojawia się prawie w każdej mojej pracy – mam chyba do niego słabość), wskazówki Rayher, nity Dovecraft Masculine, stempelki Prima, guziki, wstążka niebieska, tektura, farba Distress Crackle Ranger w kolorze Old Paper i Weathered Wood., Robin’s Nest Dew Drops, klips Woodware, srebrna gwiazdka – gratis z panako.pl, Perfect Pearls (na mniejszym zębatym kółeczku, ale nie widać tego na zdjęciach) i duży ćwiek Dovecraft do przeciągania wstążeczek.

2 Responses

  1. JaMajka says:

    Bardzo mnie interesuje Perfect Pearls. Czy mogłabyś jakoś pokombinować ze zdjęciami i pokazać np. jak wygląda odstemplowany wzór pokryty Perfect Pearls? Bo chciałam kupić, ale nie umiem sobie wyobrazić efektu. Napisz jaki masz kolor i do czego stosujesz 🙂

  2. Duś says:

    kiedys swojemu bede musiała takowa zrobić;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.