lubię takie formy – i like such small forms…

… jak ta, którą przygotowałam na Thursday Challenge. Usiadłam sobie wczoraj wieczorem (Annar pytała, kiedy mam czas na scrapowanie – ano wieczorem, gdy już skończę pracę i inne obowiązki i robię to w czasie, gdy inni oglądają pewnie tv 🙂 ) i powiedziałam mężowi, że posiedzę sobie chwilkę nad taką małą karteczką – bo ile czasu może zająć przygotowanie pracy w formacie 2 na 4 cale? Wiadomo, że niedługo 🙂 I tak siedziałam – ponad godzinę 🙂 Cóż – upływ czasu, gdy scrapuję, nie istnieje dla mnie 🙂 Tak sobie tuszowałam i suszyłam i tuszowałam i suszyłam i znów tuszowałam i znów suszyłam, a czas płynął niepostrzeżenie 🙂 Ale za to jak przyjemnie 🙂

Kwiatki wszystkie są wielowarstwowo tuszowane – wykonane z pojedynczych kwiatuszków Primy. Użyłam na kartonie też Perfect Pearls – ale ciężko to sfotografować.

… like that which I made for Thursday Challenge. Flowers are finished with distress inks – made with Prima single flowers. I used also Perfect Pearls, but it is difficult to make good photo of it.

Dziękuję za wszystkie komentarze 🙂 a regularnie zaglądającym kobietkom -za czas, jak poświęcacie na oglądanie moich prac i czytanie bloga 🙂 OXOXMateriały: biały karton, tusze distress, złoty tusz Latarnia Morska, czarny brokat w płynie, stemple Tim Holtz, perełka, ćwiek masculine Dovecraft, Glossy Accent, kwiatki prima, Perfect Pearls.

5 Responses

 1. Agata says:

  Nic dziwnego, że lubisz takie formy – wychodzą Ci pięknie!

  Ja też majsterkuję wieczorami, choć czasem brakuje mi weny… 😉

 2. kornelia says:

  cudowna praca, zaskoczyłaś mnie, ale… ciągle przecież mało Cię znam 🙂

  mój wolny wieczór zaczyna się po… 22.
  kolory wtedy są… dziwne 😉

 3. ototusia says:

  Podejrzewam, że większość scraperek, które mają małe dzieci, scrapuje wieczorami. Dla mnie luksus oglądania kolorów w trakcie procesu twórczego przy świetle dziennym jest możliwy jedynie w weekendy 🙂 W pozostałe dni towarzyszy mi lampka na nóżce 🙂 A wolne mam po 21-21:30 – często późno chodzę spać przez to 🙂 Ale za to jaka zrelaksowana 🙂 🙂

 4. Kelly says:

  beautiful! love the colors, the flowers and the flourish!

 5. Sandy says:

  Wow this is incredible.
  Amazing creation. Love them.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.