sielskie popołudnie

W zeszłym roku spędziliśmy cudowny późnoletni dzień w pewnym skansenie. Powstała tam cała seria zdjęć, które z pewnością doczekają się osobnego albumu. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny… Jedną z fotek wkleiłam sobie także do notesu, by móc na nią częściej zerkać 🙂 Piękne drewnianie domy, malwy i inne wiejskie kwiaty, wierzby i chodzący pośród wszystkiego, przyzwyczajony do ludzi bocian… Sielsko, anielsko.

Weekend zapowiada się piękny, jedziemy więc na pewno na jakąś wycieczkę. Wszystkim życzę duuuużooo odpoczynku i doładowania baterii w prawie wiosennym słoneczku 🙂

Materiały: papier Prima, kwiatki Prima, stempel Prima, stemple Build a Bauble, ćwiek BoBunny, perełki w płynie, Glitter Glue Stickles, tusz Ink It Up Dye Ink Terracotta, tusz Colorbox Creany Brown, naklejki K&Company.

2 Responses

  1. JaMajka says:

    Przemiło, kwiatowo 🙂 Widzę, że chyba dopasowywałaś kolorystykę całości do swojej kurteczki, próżna kobieto hihi 🙂 Prześlicznie wyszło, podobają mi się kwiatki z słupkami – bajka!

  2. ototusia says:

    Kwiatki z słupkami to prima – też mi się bardzo podobają 🙂 Będę próbować zrobić słodki albumik ze zdjęciami mojej Rózi i dlatego się w nie zaopatrzyłam – a ten scrap to jednorazowa akcja raczej 🙂 Totalnie nie mój styl i męczę się robiąc takie LOsy, a przecież nie o to chodzi w scrapowaniu, żeby się męczyć 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.