zielono mi – in green

Tak się składa, że ostatnio robię różne rzeczy, których nie mogę na razie pokazać – dlatego spadło tempo publikacji prac na blogu… Ale w rzeczywistości nadal działam 🙂 – tylko w tle 😀

Przygotowałam ATC na wyzwanie TMTAtc – miało być na zielono 🙂 I jest. Naturalnie tusze i perfect pearls – tym razem nawet udało mi się sfotografować efekt 🙂

I made an AC for TMTAtc challenge. It should be green – and it is 🙂 I used inks and perfect pearls – this time it is visible on the photo.

Materiały: tusze distress, Perfect Pearls, stemple Prima i TH, tusz pigmentowy.

Bardzo się cieszę i pochwalę się, że moja praca została wyróżniona przez ILS – mam na myśli użycie kitu kwietniowego. I nie ukrywam, ale byłam zdumiona, gdy przeczytałam, że również przez ILS został nagrodzony mój scrap do cotygodniowej mapki – nie dlatego, że wcześniej się to nie zdarzyło, bo się zdarzyło. Ale dlatego, że mój scrap był bardzo w moim odczuciu niepasujący do innych wyróżnianych prac. Oto on:

Uwielbiam papiery ILS i kity ILS – już się nie mogę doczekać majowego 🙂 A dla wszystkich ILS z okazji dnia scrapbookingu zorganizował wspaniałą niespodziankę – więcej informacji na stronie sklepu I Lowe Scrap.

Pozdrawiam Was ciepło i dziękuję, że do mnie zaglądacie.

Thank you for visiting my blog 🙂

5 Responses

 1. Annar says:

  Gratulacje !!!!
  ATC jest piękne !!!
  A scrapik zasłużył na wyróżnienie !!!

 2. Carole says:

  Love that ATC!

 3. Sandy says:

  Really beautiful ATC.
  Gorgeous work.

 4. Rybiooka says:

  ja juz nie nadążam za Tobą 🙂

 5. BETIK says:

  Ja mam problem z takimi małymi formami jak atc… Dlatego tym bardziej podziwiam efekty Twojej pracy:) Świetne jak zwykle! Scrap też.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.