dla mojej siostry – for my sister

Dla mojej siostry, która jest teraz w ciąży, przygotowałam w trybie mega super hiper ekspresowym notatnik/album na ważne zapiski i zdjęcia. Nie dokończyłam jeszcze tagów – więc na zdjęciach pojawiają się one jako kwadratowe kartoniki bez żadnych nitów i tasiemek, ale ponieważ jutro z samego rana wyjeżdżam, nie zdążyłabym już zrobić przy świetle dziennym fotek całości. Mam nadzieję, że wybaczycie mi to. Moja siostra dziś została zatrzymana w szpitalu – tzw. poronienie zagrażające, a już od wczoraj wiedziałam, że coś jest nie tak i z tego powodu narzuciłam sobie takie super ekspresowe tempo. Chciałam dać jej coś, co poprawi jej choć trochę humor.

Uprzedzam, że zdjęć jest sporo. Całość ma format 15×15. Papiery rozpoznaje chyba każdy 🙂 – piękne są. Każda krawędź jest szarpana i wszystkie strony wewnątrz przeszywane. Nawet nie wiecie ile trudności mam w takich nierównych przeszyciach – słowo!!! Równe jest mi znacznie łatwiej poprowadzić.

Na okładce jest kwiat pokryty UTEE, postarzana ramka i kwiatki zrobione wg kursu na The Color Room – polecam.

Materiały: papier ILS Chocolatcaffee, papier Prima, tekturka Dovecraft, tusze distress Crushed Olive, Walnut Stain, tusz archival coffee, tusz do embossingu, puder do embossingu enchanted gold, ćwieki BG Granola, kwiatki Prima, ćwiek Latarni, brokat w płynie, perły w płynie, samoprzylepne perełki, stemple: Maya Road, Fiskars, Polpomp, Prima, Inkadinkado, TH.

Jeśli ktoś dotarł do tego miejsca – szczerze gratuluję 🙂
Wszystkim życzę udanego długiego weekendu. Sama też wyjeżdżam, zatem wielu wpisów spodziewać się na moim blogu w tym czasie nie należy 🙂

Wyzwanie Mixed Media, które w tym tygodniu prowadzę na Polki Scrapują przesunięte jest ze względu na święto z czwartku na piątek. Tak więc wszystkie duszyczki rządne Mixed Mediowych wrażeń zapraszam na Polki Scrapują w piątek.
Pozdrawiam ciepło i do rychłego zobaczenia 🙂

5 Responses

 1. ona_i_ja says:

  Notes/album po prostu cudo… :))

  Trzymam kciuki za siostrę, aby było wszystko w porządku….

  A nierówne przeszycia… może trzeba było oczy zamknąc i szyc :)))

 2. vairatka says:

  Piękny!! Siostrze na pewno się spodoba 🙂 I trzymam za nią bardzo mocno kciuki!!!

 3. Rybiooka says:

  Będzie zadowolona !!!

 4. Martyna says:

  Piękny! Bardzo klimatyczny!

 5. Annar says:

  Album jest super !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.