łyżeczki i piosenka – spoons and song

W czwartkowym Mixed Media tematem dyktowanym przez anai są łyżeczki. Razem ale osobno – taka była moja idea… Użyłam sporo różnych mediów – tuszy alkoholowych, tuszy distress, pasty strukturalnej, gesso, farby.

On the thursday Mixed Media, the theme by anai is “spoons”. I made a tag with two spoons. The text means “together but apart”. I used alcohol inks, moulding paste, gesso, distress inks, some paint.

A wczorajszym wieczorkiem powstało LO – trzecie już z kolei z tych samych papierów BG. Mają niesamowity klimat! Pałam wielką miłością do rozmaitych elementów z zestawów K&Company, których mam aż 5! Ale nie mogę się im oprzeć – w tym LO też się pojawiają. Użyte media to glimmer misty, glossy i crackle accents oraz oczywiście nieśmiertelne liquid pearls i glitter glue stickles 🙂 Ramą do powstania tego LO jest bardzo ważna dla mnie piosenka z jeszcze ważniejszej płyty Mariah Carey pt. Emancipation of Mimi.

A oto piosenka. U mnie wywołuje uśmiech nawet w najtrudniejszych życiowych momentach…

Słonecznego i udanego dnia. Dziękuję za Wasze komentarze i odwiedziny – tym wszystkim, którzy się nie ujawniają, że mnie odwiedzają, oczywiście także. Buziak.

11 Responses

 1. Mira says:

  Świetny ATC, jakby te łyżeczki rozbiły szklaną niebieską taflę! I efekty na scrapie… Ja mam totalny lęk przed używaniem tych wszystkich specyfików, których nie wiem jak się używa… :/ Sugeruję kursik na ps 😉

 2. BETIK says:

  Idziesz jak burza Tusiu:) Ile razy tu wchodzę mam tyle do oglądania… Jestem zachwycona podwójnym atc i tagiem z łyżeczkami! No oczu oderwać nie mogę. Lo-sów też niezły wysyp jest:)Pozdrawiam

 3. Noomiy says:

  Cudne! 🙂 Nie wiem, która mi się bardziej podoba… Obie są prześliczne! 🙂

 4. Moniś-ka says:

  Bardzo oryginalny tag z łyżeczkami:) A LO piękne po prostu:)

 5. pinki_ak says:

  CUDA PANIE – CUDA !!!!

 6. Agaton says:

  Przepiękne! 🙂

 7. pyt.ka says:

  cudny scrap!!! łyżeczkowy tag bardzo pomysłowy! 🙂

 8. Martyna says:

  Cudne te łychy 🙂

 9. white.sheep says:

  łyżeczki są ciekawe,ale mi bardziej scrap się podoba.

 10. Annasza says:

  Jakie piękne prace! Podziwiam :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.