so sweet Róża

Dziś jest niesamowicie piękny dzień – słońce świeci jak w środku lata, ale nie ma upału 🙂 Taką pogodę po prostu uwielbiam 🙂 Dzieci wylądowały w łóżeczkach na swoją codzienną drzemkę, a ja mam chwilkę, żeby z kubkiem herbaty posiedzieć przed laptopem i odwiedzić Wasze blogi 🙂 Bardzo lubię te moje wędrówki po Waszych miejscach – tyle pięknych prac zawsze się naoglądam i ponatycham 🙂
Pokażę Wam zrobiony do nowej palety kolorystycznej w Color Room scrap z moją córeńką – z czasów, gdy była jeszcze słodką, malutką dziewczyneczką bez różków 😀 Ostatnio na podorędziu mam tylko zdjęcia z Różą i one determinują styl i kolorystykę moich scrapów – słodką i dziewczęcą. Ale postaram się wkrótce wywołać trochę innych zdjęć i wtedy będę miała szansę na użycie innych barw 🙂
Użyłam wielu różnych rzeczy – co widać 🙂 Na początek muszę pochwalić przezroczyste karty firmy Glitz – ta, której użyłam, pochodzi z kolekcji Hoopla – super rzecz! Bardzo mi się podobają! Fantastycznie się z nimi pracuje! Scrap zrobiłam na kartonie z użyciem papieru ILS. Na pewno widać kwiaty Prima – hortensje i Athena Flowers. W ruch poszły glimmer misty i maska Tima Holtza, którą uwielbiam – Flourish. U góry zdjęcia wprawne oko dostrzeże także stempel Primy potraktowany jak to u mnie w zwyczaju – białym paint dabberem 🙂 Wykończenie to guziczki, perły w płynie, brokat w płynie i dwa ćwieki z zestawu My Mind’s Eye Lost&Found (piękne są – dozuję je sobie po troszku, ale najchętniej zużyłabym wszystkie na raz:D )
Na zdjęciu tego nie widać, ale całą pracę spryskałam glimmer mistem dodającym połysku i w blasku słońca scrap pięknie się skrzy i migoce.
Obiecałam też w poprzednim poście, że napiszę, do jakiego projektu przystąpiłam. Otóż Jasz utworzyła na flickr grupę – typewriter WORDS project. Zasady są proste – jedno słowo/słowa na dzień, pisane na maszynie. Założyłam sobie specjalny notes, którego okładkę potraktowałam paint dabberami, glimmer mistami oraz clear rock candy.
A w środku dzisiejszy wpis – pierwszy.
Chcecie się przyłączyć – zapraszam do grupy na flickr.
Przesyłam Wam dużo słoneczka i promyczki dobrego humoru 🙂

6 Responses

 1. Agata says:

  Scrap jest piękny, naprawdę uroczy, ale zwróciłam uwagę przede wszystkim na jeden szczegół – bluzeczkę Twojej córci! 🙂 Słodko! 🙂

 2. justyśka says:

  …so sweet…i Rózia i praca :)Podziwiam jak potrafisz takimi delikatnymi kolorami, slodko i radosnie podkreslić fantastyczne zdjecie. Beauty!

 3. Czekoczyna says:

  Piękny scrap. Jesteś dla mnie bardzo inspirująca. Dziś trafiłam na Twój blog i prace, więc od dziś jestem Twoją wielbicielką. Bardzo chciałabym tworzyć tak jak Ty. Jestem jednak jeszcze początkującą scraperką i dopiero zbieram swoją kolekcję bajerów, co mnie trochę ogranicza. Jednak mam nadzieję że kiedy moje możliwości się rozszerzą, to będę mogła starać się być taka jak Ty.
  Ale ściana tekstu i cukru mi wyszła :d

 4. ankan says:

  No jasne, że się przyłączam 😉 Zrobiłam już pierwszą stronę, jutro dorobię drugą i wrzucę foty. A okładka wyszła Ci przepięknie !!!

 5. Tusia scrap jest przeuroczy!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.