kalendarz adwentowy

Powoli zbliża się czas rozpoczęcia przygotowań do świąt – zwłaszcza tych scrapowych 🙂 Dziś ruszyło na portalu Polki Scrapują nowe wyzwanie – zrób z nami kalendarz adwentowy 🙂 Po szczegóły odsyłam na portal.
Moja wersja to 24 otwierane okienka, za którymi będą się kryły polecenia dla dzieci. Będziemy bawić się przez 24 dni oczekując na Mikołaja (zamiast zajadać czekoladki – to wersja dietetyczna :D) Wykorzystałam papiery i papierowe die-cuty z kolekcji My Mind’s Eye Holly Jolly. Dużo dodatków wycięłam dziurkaczami. Część zostało mi z zeszłego roku. Mam  też zapasy guziczków z pasmanterii. Wszystko jak znalazł nadawało się do ozdabiania małych klapek.
Będziecie robić kalendarz? Pochwalcie się nim na portalu Polki Scrapują. Zapraszamy serdecznie 🙂

8 Responses

 1. asica.p says:

  pięęęękny jest!!!!!

 2. Izuś says:

  Jest cudowny!;)

 3. Izuś says:

  jestem jeszcze ciekawa jakie zabawy tam umieściłaś:) Jeżeli to nie tajemnica to chętnie się dowiem będę mogła je wykorzystać z dzieciątkiem, którym się opiekuję;) A wiadomo świąteczny czas jest jednym z najpiękniejszych dla dzieci;)

 4. BETIK says:

  Świetny pomysł i wykonanie:)

 5. Anae says:

  popieram pytanie Izuś:) ZDRADŹ NAM PROSZĘ CHOĆ KILKA zabaw, itp. a w ogóle CUDOWNE

 6. justi says:

  Jaki kapitalny pomysł z tymi zabawami. I do tego ubrany w takie śliczne ubranko jak kalendarz scrapkowy. Super inspirujący.

 7. ototusia says:

  Zabawy będą różne 🙂 Wymyśliłam, że zamiast chować czekoladki za okienkami, będę bawić się z dziećmi w ciepło zimno po domu – chować będę nie tylko drobne słodycze, ale i inne małe niespodzianki. Będzie też wspólne robienie mikołaja z papieru. Wspólne czytanie książeczek o świętach. Pisanie listu do Mikołaja. I tym podobne rzeczy – czyli wszystko, co składa się na oczekiwanie na święta 🙂 Moje dzieci są malutkie, więc bardzo zaawansowanych rzeczy wspólnie robić się jeszcze nie da… Wszystko przed nami 🙂

 8. Katharinka84 says:

  Fantastyczny jest!!!
  Bardzo pomysłowy 🙂 jak i same niespodzianki kryjące się za drzwiczkami 😀
  :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.