ATCiakowa środa z blog hopem :)

Administracja i Zespół Portalu Polki Scrapują, w którego szeregach mam okazję współdziałać –
serdecznie zapraszają na:

Codzienne wyzwania w każdym z naszych sześciu Działów Tematycznych tym razem zostały stworzone w ramach świątecznych inspiracji! Mamy nadzieję dostarczyć Wam mnóstwa motywacji i chęci do stworzenia własnoręcznie wielu wspaniałych świątecznych alterowanych ozdób, kartek, ateciaków, mixmediowych dekoracji czy scrapów! Stwórzcie je na nasze wyzwania, ale przede wszystkim dla siebie i rodziny! Każde z wyzwań startujących między 6 a 11 grudnia będzie hołdowało tematyce świątecznej!

To jednak nie koniec atrakcji, jakie mamy dla Was w tym tygodniu! Oto, co jeszcze mamy dla Was:

~~ Mikołajkowy Blog – Hop! ~~

ZASADY:

* Odwiedzajcie blogi naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek między 6 a 11 grudnia, aby obejrzeć z bliska i z detalami wszystkie nasze świąteczne inspiracje.
Zaczynamy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 10.00 rano, od bloga Projektantki działu AlteredArt -Piekielnej Owcy!

* Nie zapomnijcie pozostawić ciepłego słowa naszym zdolnym dziewczynom! To nie jest oczywiście obowiązkowe, ale zachęcamy do bycia miłym 🙂

* Zapamiętajcie co każda z naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek wykonała w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych! Każda praca będzie miała swój charakterystyczny tytuł – zapiszcie je sobie. Każdego dnia na naszych blogach, zgodnie z grafikiem wyzwań danego działu – zobaczycie coś nowego! Zróbcie więc listę do Świętego Mikołaja z raportem jak pracowite i zdolne są nasze dziewczyny!***

* Pobierajcie i umieśćcie na swoich blogach nasz baner z informacją w osobnym poście – na temat naszych mikołajkowo – świątecznych atrakcji a link do owego posta wrzućcie TUTAJ

* Listę z tytułami prac naszego Zespołu prześlijcie na adres admin@polki-scrapuja.pl
Pamiętajcie o dopisaniu w mailu nicka pod jakim występujecie na Portalu.

* Każda osoba, która wróci do forumowego wątku z linkiem do posta na swoim blogu, w którym zamieściła nasz mikołajkowy banner i z meldunkiem, że przesłała nam na maila pełną listę autorek oraz ich prac – weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszą Administrację oraz Sponsora – sklep Scrapki.pl.

Nagrody zgarnie TYLKO JEDNA OSOBA, a co jest do wygrania w naszym Blog – Hopie?

NAGRODA SPONSORA: cudny, klimatyczny zestaw materiałów do scrapbookingu firm takich jak: Jenni Bowlin, 7Gypsies, Prima i Wendy Vecchi o wartości: 150 zł od sklepu Scrapki.pl !
NAGRODA ADMINISTRACJI – bardzo romantyczny i kobiecy zestaw: kolekcja papierów + etykiety + die-cuty (w formie digi) gotowa do zabawy w programie graficznym lub do druku i wykorzystania w pracach tradycyjnych – zaprojektowana przez naszą Administrator – Karolę Witczak .

Obydwie nagrody są wyjątkowe i niepowtarzalne, nikt inny, nigdy nie otrzyma takich nagród od nas, zatem – nie zwlekajcie, zaparzcie mnóstwo dobrej kawy, przygotujcie kartkę i ołówek i… bawcie się z nami w podskokach!!

Serdecznie Zapraszamy!

A oto moja praca wykonana w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych na wyzwanie ankan:

ATC – złota bombka
Brzegi są “pośnieżone” białym Acrylic Paint Dabberem. Tło wykonane tuszami distress i stemplem Prima. Bombka to złota farba akrylowa z Acrylic Paint Dabbera plus pudry do embossingu oraz kryształki.
Nie zapomnijcie odwiedzić moich koleżanek z Zespołu, każda ma w tym tygodniu coś wyjątkowego do pokazania! Najpierw jednak zajrzyjcie do Arte Banale, która równocześnie debiutuje w gronie projektantek portalu Polki-Scrapują w dziale ATC. Witaj Arte Banale wśród nas 🙂
Tusia

13 Responses

 1. barbaratoja says:

  Taka prościutka się wydaje, a dla mnie nieosiągalna;-)

 2. Habka says:

  Ta bombka wygląda jak ściągnięta prosto z choinki 🙂

 3. Coraline says:

  dokładnie;) też miałam takei wrażenie, bombeczka prześliczna.

 4. Edi says:

  Bombka na plastrze miodu! Fajna! Ciekawa!

 5. Brydzia says:

  Bardzo ładne "złotko"!

 6. Natolin says:

  śliczna bombeczka!

  pozdrawiam i skaczę dalej :)))

 7. Pasja Kati says:

  Bardzo efektowny ATC

 8. monia says:

  Ładnie ładnie:)

 9. Sija says:

  Super, postarzane a w jasnych kolorach, bardzo mi się to podoba.

 10. samara84 says:

  świetna bombka i ten plasterek miodu, mniam 🙂

 11. Galaxia says:

  Bardzo fajne ATC 🙂

 12. angel says:

  śliczny klejnocik wyszedł:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.