w innych kolorach

Dziś na Polki-Scrapują rusza pierwsze w nowym roku wyzwanie z mapką, które pojawia się cyklicznie co dwa tygodnie i jest prowadzone przez Mirabeel. Mam tę przyjemność, że obligatoryjnie przygotowuję scrap do każdej mapki 🙂 Możecie spytać – jaka przyjemność może tkwić w obligatoryjności? 😀 Ano taka, że to motywuje 🙂 I to bardzo – bo nie ma szans, by się wywinąć z terminu :D:D:D Żartuję oczywiście. Tak naprawdę najbardziej lubię robić LOsy i minialbumiki – to mój żywioł. Tak więc mapkowe wyzwania Mirabeel są dla mnie naprawdę wielką przyjemnością. A przy okazji trenuję mapkowanie, z którym zawsze byłam na bakier – idzie mi chyba coraz lepiej :D:D:D
Poniższy LO zrobiłam na papierach ze starej serii Life Stories My Mind’s Eye, która była wydana w dwóch odsłonach – różowej i niebieskiej (mam obie – byłam w obydwu zakochana bez pamięci :D). Z dodatków użyłam: fantastycznych falbanek Pink Paislee z serii Parisian Anthology, hortensji w kolorze Chartreuse, brokatu Diamond, dabbera Willow i białego, gałązki Primy Robbin’s Egg, dużych masek Primy i tuszu Forest Moss oraz Glimmer Mistów.
Do mojej córci po raz pierwszy w życiu przyszła koleżanka – tak naprawdę to córka mojego przyjaciela od czasów studiów. Jest młodsza od Róży o niecałe 3 miesiące. Biegały wtedy po ogródku i udało mi się zrobić sporo fotek. 
Wiecie co – chyba to oznaka starości nadchodzącej 😀 ale z coraz większym rozrzewnieniem myślę o swoich dzieciach i patrzę na ich zdjęcia….
Buziaki, myślę o Was ciepło i wrócę na pewno jeszcze w tym tygodniu pokazać kilka innych nowych rzeczy 🙂

5 Responses

 1. Czekoczyna says:

  Prezentuje się świetnie. Szczególnie maska primy pobudza moją kreatywność 🙂

 2. paulisia says:

  cudowny jest! piekne kolorki i dodatki!

 3. viva says:

  piękny jest!! kompozycja doskonała, a dodatki dobrane perfekcyjnie!

 4. ototusia says:

  Dziękuję pięknie za odwiedziny :***

 5. zielonooka says:

  pięknie ubrałaś zdjęcia, ach Róża będzie miała świetne pamiątki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.