Liftonoszki liftują SandyAng z Singapuru

Dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień 🙂 Dla tych, którzy zaglądają na mojego bloga, a nie są z Polski i dziwią się, o jakiej piszę wiośnie – wczoraj w Krakowie było 15 stopni 🙂 A dziś o 7ej rano już jest za oknem 7 stopni w Warszawie, a to oznacza, że wiosna idzie 🙂 Słońce pięknie świeci i od razu lepiej na duszy robi się człowiekowi 🙂

Nadeszła moja kolej na podawanie liftu w grupie Liftonoszek – gdy ujrzałam kartki Sandy Ang przygotowane z papierów October Afternoon, zakochałam się 🙂 I bardzo zapragnęłam właśnie jedną z tych kartek podać jako lift. Napisałam do Sandy i niesamowicie się ucieszyłam, gdy po kilku dniach otrzymałam od Sandy pozytywną odpowiedź!! Sandy prowadzi swojego bloga który jest po prostu fantastyczny!!! Pełen niezwykle inspirujących tutoriali i oczywiście cudownych prac. Bardzo polecam jej odwiedzenie.
Today it is my turn to give a lift in Liftonoszki Group. When I looked at Sandy Ang cards, made with October Afternoon papers, I immediately felt in love! 🙂 And I wished myself very much to have a chance for lifting one of them. I wrote an e-mail to Sandy and I was so happy receiving positive answer in a few days! Sandy has her own blog, which is simply fantastic! Full of inspiring tutorials an of course stunning works. I invite you very much to look at it!
A oto post Sandy, który z wielką przyjemnością publikuję dziś na swoim blogu.
Here is Sandy post, which I publish on my blog with great pleasure.


Hi, this is Sandy Ang from sunny, little Singapore. I’m a crafter who loves card-making, paper construction and creating altered objects. So happy to have a chance to guest blog for Tusia today.

Witam, tu Sandy Ang ze słonecznego, małego Singapuru. Jestem crafterką, która uwielbia robić kartki, papierowe konstrukcje i alterować przedmioty. Jestem szczęśliwa, że mogę być dziś gościem na blogu Tusi.

The Wind’s Song

Simple Pleasures

These momogram cards are for my friends Macey and Maryanne. I paired fussy-cut children images from October Afternoon with acrylic alphas. They are inspired by the 50s nostaglia of children’s illustrated books. 

Te kartki z monogramami przygotowałam dla moich przyjaciół: Macey i Maryanne. Połączyłam precyzyjnie wycięte obrazki z October Afternoon z akrylowymi alfabetami. Inspirowałam się nostalgią dziecięcych ilustrowanych książeczek z lat 50tych.Hope you have fun lifting from my card. And if you have me a link on my blog, I’d love to come see what you created.

Mam nadzieję, że liftowanie mojej kartki sprawi Wam przyjemność. Jeśli zostawicie link na moim blogu, z przyjemnością obejrzę, co udało Wam się stworzyć. 

Dziękuję Sandy raz jeszcze za możliwość zrobienia liftu twojej przepięknej kartki!!!

Thank you Sandy once more for possibility of making lift of your fabulous card!!!
* * *
A ja pozdrawiam Was wszystkich bardzo ciepło i lecę tworzyć lift wspaniałej kartki Sandy!!

12 Responses

 1. Czekoczyna says:

  Piękna praca i strasznie się cieszę Tusiu, że to właśnie ją wybrałaś. Może już dziś uda mi się zabrać za ten lift. A ten alfabet akrylowy… ciśnienie niebezpiecznie mi skoczyło gdy go zobaczyłam. Wiesz może co to za alfabet?

 2. Enthia says:

  Och! wsapaniałe te kartki! I ja też się cieszę, że przypadł mi ten zaszczyt liftowania jej pracy. 😀

 3. Guru says:

  Rzeczywiście alfabet wymiata 😀
  Super wybór, chcę ją zliftować ^^

 4. arte banale says:

  Jestem zachwycona tymi kartkami!!!!!
  Powiem szczerze, mam te papiery i "oszczędzam" tak mi się podobają, ale to co ty z nimi zrobiłaś to jakieś mistrzostwo!!!

 5. ototusia says:

  Alfabet – dziewczyny niestety nie mam pojęcia, co to za alfabet 🙁 Ale piękny jest to prawda… I cieszę się, że Wam się podoba kartka do zliftowania – dla mnie jest nieziemska 😀

  Arte – kartki Sandy są po prostu genialne! Zgadzam się z Tobą 🙂

 6. Sandy Ang says:

  So thrilled to be featured on your blog Tusia! And I'm looking forward to visiting everyone's blogs and seeing all your lifted cards.

 7. WiKKori says:

  Tusiu dziękuję za kolejną inspirację! Piękne są te monogramy – jakże urocze drobiazgi, niezapominajki 🙂
  Przy okazji – jeśli masz jeszcze wolną chwilę – odważam się zaprosić Cię do mojej wiosenno-steampunkowej wymianki ATC.
  Szczegóły tu: http://wikkori.blogspot.com/2011/03/wymianka-w-klimatach-steampunkowych.html

 8. scraperka says:

  cuda:))) zapraszam do siebie:)

 9. Sandy Ang says:

  Here's the link to the cards on my blog. Love it if links to the lifted projects can be left as comments on my blog. I'll do a feature of them on my blog next month

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.