uskrzydlony tag

I kolejny tag – tym razem z fragmentem tekstu, który mnie uskrzydla… W poprzednim tagu zamieściłam tekst piosenki – teraz także jest to piosenka – “miłość ci wszystko wybaczy”… Tag zrobiony na wyzwanie na Art Craftwork, na bazie, którą w hurtowych ilościach kupiłam jakiś rok temu w stanach – wtedy była nie do dostania w Polsce. Użyłam tissue tape Sketchbook Tima Holtza oraz literek OA. Glimmer mistów i tuszu distress vintage photo.
Nie było mnie troszkę. W tym czasie dokonałam rewizji otaczającej mnie rzeczywistości (naprawdę hahaha), odebrałam wraz z moją córką wyróżnienie, jakie otrzymała w konkursie plastycznym “Życie Oceanów” (rośnie mi chyba talent plastyczny – praca była taka, że sama nigdy bym takiej nie stworzyła, a moja trzyletnia córka owszem), zajęłam się ogrodem (koszenie, łatanie dziur w trawnikach, sadzenie kwiatów, sianie sadzonek) i tylko na scrapowanie czasu brak. Ale jutro już piątek, a piątkowy wieczór to wieczór na scrapowanie 😀 Wreszcie 🙂
Mój syn podrósł na tyle, że trzeba było mu zdjąć szczebelki z łóżeczka – tak więc muszę się przymierzyć do uszycia mu kapy (i to szybko). I tak życie płynie wartkim strumieniem, którego nie da się uchwycić.
W weekend w końcu będę miała czas, żeby do Was pozaglądać i pokomentować (po prawie 2 tygodniach, bo na parę dni przed wyjazdem na Wielkanoc musiałam nadrobić wszystko na zaś, a z kolei po powrocie ogarniać się skończyłam dopiero dziś…) Pozdrawiam Was cieplutko i po raz już nie wiem który, proszę wybaczcie, że tak mało mnie wszędzie. Ale staram się, przysięgam.

4 Responses

 1. nowalinka says:

  Fajnie wyszło, świetnie się przenikają te paski taśmy 🙂

 2. Martyna says:

  piękny, klimatyczny tag (ja się za swój jeszcze nie zabrałam, bo się na piosenkę nie mogę zdecydować 😉

 3. Berberis says:

  świetny tag!!!

 4. zanka12 says:

  Piekny klimat tagu do tego cytatu retro:) Bardzo mi sie podoba!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.