Rocznicowy Blog Hop Polki Scrapują

Ha! Nadszedł ten dzień – w tym miesiącu świętujemy pierwszą rocznicę portalu Polki-Scrapują! Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie to nie do wiary. Nie do wiary, że to już rok. Wspominałyśmy sobie ostatnio, jak to było na początku. I nie wierzę, że to już tyle czasu.

Startowałyśmy rok temu z maleńkim zespołem. W obecnym składzie od początku są z nami Mirabeel, Karola, Brises, Annar, Zielonooka i ja. Ta ekipa, plus Rybiookiej, która w międzyczasie nam się wykruszyła, stanowiła zaczątek tego wspaniałego miejsca, jakim ten portal stał się przez ostatni rok. W najśmielszych nawet oczekiwaniach nie przypuszczałyśmy, że uczestników Portalu będzie ponad 2000!!!! A w tej chwili właśnie tyle z Was nas odwiedza, uczestniczy w wyzwaniach, komentuje prace, zagląda do kursów, artykułów, bawi się z nami i wygrywa nagrody, zdobywa tytuły scraperki miesiąca… Gdy o tym myślę, gdy zaglądam do galerii Polki-Scrapują, gdy odpowiadam na Wasze pytania i publikuję kolejne artykuły, myślę sobie, że to niezwykłe szczęście mieć szansę współtworzyć ten portal. 
Za tym, co widzicie zaglądając na portal Polki-Scrapują, kryje się obecnie duży zespół osób, które swoim talentem, zaangażowaniem, chęcią współpracy, uśmiechem i przyjacielskim nastawieniem budują dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu to miejsce. I to jest taki moment, w którym wszystkim naszym Projektantkom i Junior-adminkom chciałabym podziękować za ich pracę, uśmiech i dobry nastrój, jaki na co dzień towarzyszy wszystkim na portalu Polki-Scrapują. To fantastyczne móc pracować w takim zespole.
Ostatnie moje słowo kieruję do Mirabeel i Karoli, z którymi razem administrujemy portalem. Jestem szczęśliwa mogąc z Wami pracować – trudno mi sobie wyobrazić bardziej kreatywny i lepszy team, niż ten, który tworzę razem z Wami. “Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” :****
A teraz – Blog Hop!!! 
Zabawa, jedna z wielu atrakcji, które przygotowałyśmy dla Was w tym miesiącu na Portalu Polki-Scrapują. Dokładne zasady opisane są na Polki-Scrapują. I wszystkie osoby, które dziś nie były jeszcze na Portalu, zapraszam najpierw tam. Aby móc wygrać nagrodę – a naprawdę jest o co grać – sprawdźcie same na Portalu PS – trzeba zacząć właśnie od Portalu.
Natomiast wszystkie osoby, które dotarły do mnie skacząc po drodze po blogach Zespołu, informuję, że mój blog jest 24tym i zarazem ostatnim w kolejności 🙂 U mnie nie ma żadnego pytania, które macie do zapisania 🙂 Za chwilę będziecie mogły skoczyć dalej, przypominam tylko, żeby odpowiedzi wysłać mailem na adres admin@polki-scrapuja.pl do soboty 14 maja włącznie. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród, a dzięki naszym hojnym sponsorom jest ich aż pięć, należy przesłać wszystkie zebrane odpowiedzi mailem – można popełnić jeden błąd.
Zapraszam teraz na Polki-Scrapują, gdzie kończy się nasza zabawa. Mamy nadzieję, że będziecie zaglądać w maju na nasz portal i bawić się z nami – bo to tylko początek czekających atrakcji 🙂

6 Responses

 1. Kasia says:

  Najlepsze życzenia z okazji urodzin Portalu PS:)

 2. Anabel says:

  Wszystkiego najlepszego 🙂

 3. Kathinna says:

  uff to była długa droga 🙂
  I ostatni hop 🙂
  Ale warto było tyle utalentowanych duszyczek odwiedzić 🙂
  Pozdrawiam

 4. Magda_lena says:

  Wszystkiego najlepszego 🙂
  Dziekuje bardzo za zabawe, bylo mi bardzo milo, ze moglam odwiedzic tyle zdolnych dziewczyn i czerpac inspiracje, z kazdego bloga!
  Pozdrawiam 🙂

 5. ototusia says:

  Dziękuję bardzo za życzenia dla Portalu 🙂 Cieszę się, że bierzecie udział w naszej zabawie. 3mam kciuki za Waszą wygraną 🙂

 6. Gosienkah says:

  dopisuję się zatem i hop dalej 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.