Scrapujące Polki łączmy się! :)

Dzień dobry wszystkim w ten piękny dzień 🙂 Dziś mam dla Was wspaniałą wiadomość. Oto oficjalny komunikat “prasowy” 🙂
Zdajemy sobie sprawę jak przykrą dla wielu z Was wiadomością było zamknięcie portalu “Polki Scrapują”… Stało się to nagle, bez ostrzeżenia i jak już zapewne wiecie – nie miałyśmy na to żadnego wpływu.   Tak jak wiele z Was – my również straciłyśmy nasze galerie, komentarze, wiadomości, a przede wszystkim pracę którą codziennie wkładałyśmy w to, żeby portal funkcjonował sprawnie i był dla Was inspirującym miejscem spotkań. 
Oczywiście były łzy, nerwy i ogromna tęsknota… bo dla nas było to także miejsce spotkań zespołu projektowego, w którym dzieliłyśmy się pomysłami, inspiracjami, wiadomościami z życia codziennego.
Pojawiła się też ogromna siła, która kazała nam się natychmiast wziąć się w garść i zorganizować na nowo. Niestety – mimo najszczerszych chęci nie byłyśmy w stanie odzyskać portalu… Obawiamy się, że dane tam zapisane przepadły.
Dlatego właśnie pragniemy Was dziś zaprosić w nowe miejsce – portal “Scrapujące Polki“. Znajdziecie tam znajomą już szatę graficzną, znany Wam już rozkład tygodnia podzielony na wyzwania w poszczególnych działach, zespół projektowy w komplecie, Junior Adminki zawsze chętne do pomocy, oraz Administratorki – Tusię, Karolę i Karmeleiro. 

Zaczynamy wszystko od nowa, ale jesteśmy bogatsze o wiedzę i doświadczenia z ponad roku wspólnego tworzenia portalu, który miał już ponad 2400 użytkowników!
Mamy do Was ogromną prośbę – pomóżcie nam stworzyć na nowo to miejsce, odwiedzajcie nasze wyzwania, propagujcie i pamiętajcie, że chcemy odbudować wszystko dla Was – naszych wiernych użytkowniczek, bez których tworzenie czegokolwiek nie miałoby sensu.  

Setki razy dawałyście nam ogromną porcję wsparcia i pozytywnej energii i my po prostu nie potrafimy przejść obok tego obojętnie. Jesteśmy i działamy dla Was i mamy ogromną nadzieję, że uda nam się odbudować wspaniały portal, tętniący życiem – pełen inspiracji i sztuki.
Dlatego już dziś zapraszamy Was – Scrapujące Polki – do przyłączenia się do nas.


A teraz ja 🙂 – czeka na Was nowy portal – Scrapujące Polki. Większość z Was poczuje się tam, jak w domu 🙂 Czekamy tam na Was ze znanym wam zespołem 🙂 A ja osobiście mogę powiedzieć, że portal ten nie podzieli losu PS, bowiem jak same widzicie – powstał jak feniks z popiołów i już nigdy do tych popiołów nie powróci – dopóki będą w Polsce scraperki chętne do działania na portalu i prowadzenia go 🙂
Raz jeszcze dziękuję wszystkim Wam za niezwykłe przejawy solidarności, wsparcia i morze życzliwości, jakie otoczyło nas w ciągu ostatniego tygodnia. Bez Was tworzenie tego portalu nie miałoby sensu. Dziękuję Wam :*
A teraz – zapraszam na portal 🙂
Tusia

9 Responses

 1. Laila says:

  Świetna wiadomość!!! gratuluję!:)

 2. JaMajka says:

  Brawo i wielkie gratulacje 🙂 Pokazałyście wielką siłę ducha, wielkie zjednoczenie – to piękne i ważne dla nas wszystkich. A ja się zalogować nie mogę, bo nie przyszła mi weryfikacja na maila :/ Czy mogę gdzieś to zgłosić?

 3. zielonooka says:

  Aaaaaaaaaaaaaaaaa ale się cieszę:D
  Jesteście WIELKIE!!!!!!!!!!:*

 4. Oliko says:

  Hurrraaaa!!!!:)

 5. nowalinka says:

  Pięknie, jesteście Niepokonane! 🙂

 6. Dziki Imbir says:

  Długo nie czekałam 🙂 (to odnośnie komentarza, który napisałam chwilę temu pod poprzednim postem 😛 )

 7. jesteście WIELKIE!!!! dziękuję :*

 8. Matilde says:

  Baaardzo dziękuję za to co zrobiłyście!!! I trzymam kciuki, żeby wszystko się rozwijało jak najlepiej :*

 9. Novinka says:

  Wspaniale! Ogromnie cieszę się i trzymam kciuki za nasze nowe miejsce &&&&&&&&&&&&&&& <- to są kciuki 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.