już nie tajemnica

Już nie jest tajemnicą i mogę w końcu ujawnić światu to, nad czym razem z kilkoma wspaniałymi osobami pracowałam przez ostatnich kilka miesięcy. Nasze wspólne najnowsze przedsięwzięcie, wychuchane i wyniańczone ma imię – 7 Dots Studio. I naprawdę trudno jest mi opisać wszystkie uczucia, jakie towarzyszą mi tego wieczoru. 
Nie wiem dlaczego, ale mam to szczęście dane od Boga, że mogę robić w tym życiu to, co kocham. Nie od zawsze, ale od jakiegoś już czasu tak. Spotykam na swojej drodze wiele niezwykłych osób, które tak jak ja, mają pasję i chcą się nią dzielić z innymi. Razem z Anai i Finnabair od paru miesięcy pracowałyśmy na to, by światło ujrzała nowa marka scrapbookingowa. I właśnie dziś mogę już powiedzieć o tym całemu światu i wszystkie Was zaprosić na stronę www.7dotsstudio.com, na której właśnie opublikowałyśmy pierwszy post i candy nowej marki.
Wszystko, co teraz czuję nie pozwala mi spokojnie pisać 🙂 Z radości trzęsą mi się ręce 🙂 Nie da się tych kilku miesięcy streścić w jednym poście, ale jedno wiem – że nasza wspólna praca ostatecznie została uwieńczona namacalnym dowodem tego, że jeśli już się w coś angażujemy, to całymi sobą.
Jestem bardzo ciekawa tego, jakie będą Wasze odczucia odnośnie strony i kolekcji. Bardzo nam zależało na najwyższej, światowej jakości naszych kolekcji. Dostępne będą nie tylko w Polsce. Dużo informacji znajdziecie na stronie firmowej 7 Dots Studio, ale także na blogu scrapki.pl. W sklepie scrapki.pl obydwie kolekcje są już dostępne.
Życzę Wam wszystkim miłego oglądania 🙂 – sama będę dzisiejszy wieczór jak zwykle spędzać przed ekranem komputera, tylko tym razem będę oglądać wszystko i cieszyć się, a nie pracować:) 
Dziękuję raz jeszcze za wspaniałą współpracę Anai i Finn!! Praca z Wami to czysta przyjemność! Nie mogę nie wspomnieć w tym miejscu także o Design Teamie 7 Dots Studio, do którego zaproszenie przyjęły niezwykle utalentowane projektantki, z którymi współpraca dla mnie to zaszczyt. Hugs Ladies xoxo
I dziękuję Wam, wszystkim osobom które po cichu mi kibicowały, i tym które nic nie wiedząc po prostu odwiedzają mojego bloga. Tym, które piszą do mnie maile. I tym, które nie zostawiają po sobie śladu obecności, ale są. 
Ten wieczór jest dla mnie niezwykły…
Tusia

35 Responses

 1. Karmeleiro says:

  gratuluję kochana!! pędzę na stronkę!! :**

 2. viva says:

  wow – gratulacje ogromniaste!! pędze na stronę!

 3. Aniees says:

  Już biegnę podziwiać , gratulacje dla całej "Św.Trójcy"…zaraz rozgłoszę światu :))

 4. anai says:

  ach… opłacało się czekać na ten dzień. mnie też trzęsą się ręce z emocji!
  Dziękuję za wspaniałą współpracę 😀 jestem z nas dumna!

 5. Magda(i)Lena says:

  Tusiu, jesteś wielka!

 6. gratuluję :* jesteś NIESAMOWITA!!!!!!

 7. Brises says:

  Tusiu, gratuluję,ściskam i DZIĘKUJĘ!!!

 8. Nie dziwię się, że tyle w Tobie emocji – dobrych emocji 🙂 Jesteś niezwykle przedsiębiorczą i kreatywną osobą, która wspaniale wykorzystuje swoje talenty i możliwości, uszczęśliwiając tym nie tylko siebie, ale i wiele innych osób 🙂 To, co robisz jest wspaniałe! Gratuluję i z całego serca życzę absolutnego powodzenia!! :*

 9. Zuzik says:

  Cudowna wiadomość!
  Gratuluję serdecznie!
  Pozdrawiam!:-)

 10. ankan says:

  Kochana, powiem krótko – nie jestem zaskoczona bo czułam, że to właśnie Ty prędzej czy później stworzysz taki cudowny projekt. Jestem absolutnie zauroczona kolekcjami – no ale nie mogło być inaczej skoro ich autorkami są nasze dwie cudowne zdolniachy 🙂 Pluję sobie tylko w brodę, że nie zaczekałam kilka dni z zakupami u Ciebie, ale na szczęście niedługo kolejna wypłata 😉

 11. basiasz80 says:

  Serdeczne gratulacje ! Bardzo się ciesze.

 12. maj. says:

  Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Alexandra says:

  Gratuluję 🙂

 14. Anuszka says:

  powiem to, co miałam powiedzieć: A NIE MÓWIŁAM!!! w głębi serca czułam, że coś takiego się kroi!! hahaha!! niesamowicie się cieszę, że stworzyłyście tak genialny zespół! kolekcje cudne!! niech Wam się wiedzie jak najlepiej, bo wspaniałe z Was osoby, więc sukces macie zapewniony od losu! 🙂 idę dalej podziwiać cuda rąk Waszych! 🙂 GRATULUJĘ RAZ JESZCZE!! 🙂 :*:*:*:*

 15. Pasja Kati says:

  Byłam, oglądąłam kolekcje i powiem, że odwaliłyście kawał dobrej roboty.
  Gratuluję z całego serducha. Życzę sukcesów na dalszej drodze.
  Ściskam.

 16. Czekoczyna says:

  Tusieńko gratulacje! Podziwiam Cię za ogrom pracy i serca jaki wkładasz zawsze w projekty, którymi się zajmujesz. Myślę, że w tym właśnie zaklęty jest ich sukces. Bo sukces jest ogromny! Gratuluję jeszcze raz!

 17. justi says:

  Tusiu, to wielki dzień dla Ciebie, Finn i Anai. Stworzyłaś nową markę i wiem, że będzie to sukces bo wszystko co każda z Was robi zawsze jest pełne ogromnego zaangażowania, pasji, serducha i wiary, że się uda.Gratuluję Ci z całego serca. Cudownie jest patrzeć jak spełniają się marzenia naprawdę wyjątkowych kobiet!
  :-*

 18. Berberis says:

  GRATULUJĘ!!!! Wspaniałe kolekcje!!!

 19. Arte Banale says:

  Tusiu – tak jak stworzyła najwspanialszy scrapowy sklep tak teraz tworzysz najcudowniejsze tworzydła do scrapbookingu! Jesteś niesamowita kobietą!!!! Gratuluję, podziwiam, chylę czoła i już zacieram dłonie aby popracować z tymi papierami!:*:*:*

 20. ototusia says:

  Dziękuję Wam :** Nawet nie wiecie, jak dużo dla mnie znaczy to, co piszecie. Dziękuję po stokroć :*

 21. nowalinka says:

  Pięknie, pięknie 🙂 Widać moc pozytywnej energii 🙂 Na pewno będzie "promieniowała" dalej i szerzej 🙂
  A papiery Cuuuudne! Gratuluję zdolnym Dziewczynom :))

 22. Madzik says:

  Tusiu Gratuluję, to niesamowite!!!
  Brawo!
  Lecę podziwiac.

 23. Tusiu, mam nadzieję, że otworzyłaś szampana dzisiaj. 🙂
  idzie nowe. ekscytujące. piękne.
  trzymam kciuki. jak zawsze.

 24. JagaBa says:

  Gratuluje Tusiu!!!Wspaniałe papierki.Rozmarzyłam się ciutkę i już próbuje niektóre pociąć..ale wcześniej..wiem..wiem.. najpierw je muszę zamówić:P
  (nie możesz zawrócić paczuszki ,która już do mnie leci?,hiihii..szkoda)

 25. JaMajka says:

  🙂 Bardzo się cieszę z Wami 🙂 Dajecie siłę, dajecie wielkiego kopa, żeby każdy mógł uwierzyć w swoje siły, w swoje marzenia i miał odwagę je spełniać, nawet realizując się na swoim podwórku – tak jak ja.
  Dla mnie jesteś przykładem wspaniałej idei, by robić to, co się kocha, a reszta przyjdzie sama 🙂 Pracujesz ciężko na swój sukces, teraz także sukces Was wszystkich – i życzę Wam najlepszego, bo dajecie siebie zarówno w papierach, jak w każdym komentarzu, mailu… I ja to bardzo doceniam, na pewno są rzesze takich osób – dla których ważna jest autentyczność i odwaga, by być sobą. Dziękuję Wam :*
  P.S. Leć pakować paczkę z nowymi papierzyskami, przelew wczoraj poszedł 😀

 26. BETIK says:

  Jak dobrze, że marzenia się spełniają:**

 27. Noamiworld says:

  ale niespodzinaka! super!!!strasznie sie ciesze razem z toba!!!i pedze dalek ogladac i podziwiac:)

 28. finnabair says:

  Kochana, jesteś dobrym duchem, który popchnął nas do działania i uwierzył, że możemy i damy radę. Pracować z tobą – i z Anai to wielka radość, przyjemność. Dzięki za zaufanie i wsparcie.
  Ściskam!

 29. latarnia says:

  Gratulacje, niech Ci się spełniają nadal 🙂

 30. Belladonna says:

  Gratuluję i życzę samych sukcesów! A z takimi początkami to chyba nie będzie trudne 🙂

 31. Ayeeda says:

  I ja gratuluję Wam dziewczyny:) Cieszę się, że mamy tak zdolne i niesamowite osoby wśród nas:*

 32. Martyna says:

  Tusieńko gratulacje!!! to niesamowite widzieć jak się to wszystko rozwija, w życiu nie pomyślałabym np. 5 lat temu, że będą jakieś polskie sklepy scrapowe, o kolekcjach nie wspomnę. a teraz mam moje kochane scrapki, od których jestem uzależniona i teraz Wasz wspaniały projekt!! dziękuję, że jesteś! to jest Twoja wielka pasja, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ile radochy tą swoją pasją innym przynosisz :))) niesamowite jest to, że pisze tego posta przy biurku, na którym właśnie walają się preparaty z Twojego sklepu i coś tam z nich właśnie się kleci… Dziękuję!!

 33. Matilde says:

  Gratuluję spełniających się marzeń! I życzę Ci, żeby to przedsięwzięcie nabierało skrzydeł i rumieńców :**

 34. muma says:

  Tusiu, piatkowe podekscytowanie nadal mnie trzyma w swojej wielkiej mocy hahha przede wszystkim gratuluje tak swietnego projektu, jakim jest 7DS ! ciesze sie ogromnie, ze moge byc czescia DT – dzieki za tak niesamowita szanse !
  sciskam ogromnie !:*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.