Święta

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, które od Was otrzymałam – wszystkie kartki i maile. W tym roku choć wysłałam kilkadziesiąt kartek, nie udało mi się wysłać tylu, ile chciałam. Dlatego dla wszystkich tych, do których moje kartki nie dotarły, przygotowałam życzenia tu – na blogu.
Credits to Natalie Design.
Wszystkim, którzy towarzyszyli mi w tym roku wirtualnie, na blogu i w świecie rzeczywistym, wszystkim, z którymi zdarzyło mi się wymienić maile, kilka słów na gg czy facebooku, wszystkim z którymi jestem w którymś z zespołów projektowych, a także tym, którzy tylko do mnie zaglądają, nie zostawiając po sobie namacalnego śladu życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych uśmiechu, pogody ducha i dających wytchnienie od codzienności.
Święta zawsze “natychają” mnie do refleksji i spojrzenia wstecz. Dlatego chciałabym złożyć kilka podziękowań.
Dziękuję wszystkim fantastycznym projektantkom, z którymi mam okazję uczestniczyć w różnych projektach i Design Teamach za nieustającą inspirację, za niezwykłą serdeczność i życzliwość, z jaką na co dzień się spotykam. Dziękuję dwóm niezwykłym osobom – Karoli Witczak i Karmeleiro za to, że codziennie tworzymy razem, miejsce w sieci, które odwiedzają setki scraperek – portal Scrapujące-Polki. Współpraca z Wami jest czystą przyjemnością – nie mogłabym sobie wymarzyć lepszych współadminek :** Dziękuję Finnabair za cierpliwość do mnie :D:D i za niezwykły zapał, z jakim wspiera mnie we wszystkich moich zawodowych działaniach. Finnabair jest chodzącym aniołem i demonem kreatywności zarazem 🙂 – jestem wielką szczęściarą, że mogę z Tobą Finn współpracować :*. Dziękuję Anai za wsparcie i zaangażowanie we wspólnie tworzone projekty – twój profesjonalizm, precyzja i wyważenie są niezastąpione! xoxo
Dziękuję wszystkim przyjaznym mi osobom za wszelkie przejawy sympatii, zrozumienia, wsparcia, za każde dobre słowo, jakie od Was otrzymałam – w chwilach, gdy czasem wątpię w różne rzeczy, zapewniacie mnie w ten sposób, że podążam właściwą ścieżką i że warto jest robić to, co robię i być taką, jaką jestem.
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt 🙂 
Do zobaczenia wkrótce.
Tusia

10 Responses

 1. Martyna says:

  a ja dziękuję Tobie, za to, że jesteś!! słów brak, by wyrazić wdzięczność za to co robisz na wielu polach i jak wielki wpływ ma to na mnie i masę innych osób!

  jeszcze raz WESOŁYCH! NAPRAWDĘ WESOŁYCH 🙂

 2. również chciałam Ci podziękować, że jesteś i że wciąż czymś nowym, niesamowicie pozytywnym zaskakujesz i wciąż inspirujesz! 🙂 jesteś WIELKA :*
  życzę Tobie i Twoim najbliższym Wesołych Świąt :*
  i dziękuję ślicznie za piękną karteczkę :*

 3. caro78-Pysia says:

  Tobie również życzę pogodnych i radosnych Świąt 🙂

 4. Czekoczyna says:

  Tusieńko podpisuję się pod tym co napisała Martyna. Nawet nie masz pojęcia jak wiele Ci zawdzięczam w mojej scrapowej "drodze". W takich momentach jak święta wszystkie te rzeczy dobrze sobie przypomnieć i czuć tę ogromną wdzięczność i chęć wyściskania. No więc e-uściski Ci wysyłam i wesołych Świąt!! Niech przez cały następny rok nie opuszcza Cię ta pozytywna energia i wena – uwielbiam to :**

 5. Cindy Gay says:

  Very beautiful!

 6. Teeshoom says:

  I love it!!! )))
  Merry Christmas!!!
  (one more time) )))

 7. asica.p says:

  cudownych Świąt Tusiu!!!

 8. finnabair says:

  Kochana babo, mnie za gardło ścisnęło i to mocno. To ja jestem szczęściarą – podziwiam Twoja cierpliwość i spokój ducha w stosunku do mojej osoby. Dziękuję za wiarę i wsparcie. Za każde dobre słowo… i z całego serca życzę lepszego roku, niż ten, który nam właśnie mija!

 9. anai says:

  Dopiero dzisiaj tu dotarłam (chociaż widziałam już następne notki, więc to ewidentnie kwestia mojego mało internetowego urlopu okołoświątecznego 🙂 )
  Wzruszyłam się ogromnie 🙂
  Ja Tobie również dziękuję za ten rok, wrażliwość, profesjonalizm, rozmowy na tematy przeróżne oraz wsparcie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.