w biegu

W biegu, lawirując między terminami i odhaczając kolejne zadania na nie kończącej się liście, w tym tygodniu miałam przyjemność poprowadzić dwa wyzwania na portalu Scrapujące Polki. Pierwsze z nich, to nietypowe dla mnie wyzwanie kartkowe 🙂 Kartka ma być z optymistycznym tekstem w dowolnym języku i muszą na niej być minimum dwa guziki 🙂 Do wykonania swojej kartki użyłam jednego z kitów Studio Calico.

Taka kartka była mi ostatnio potrzebna. Jeśli chcecie się przyłączyć – zapraszam na portal.

Drugie wyzwanie to ATC na Scrapujących Polkach także – w tym tygodniu tematem są liście 🙂 Zapraszam do obejrzenia wspaniałych interpretacji całego zespołu i przyłączenia się 🙂 A oto moja interpretacja:

Zapraszam Was też bardzo serdecznie do przyłączenia się do tagowego wyzwania Guriany na Craft Artwork – dziś pokazuję Wam drugi z serii tag. Całość stworzy tagową książeczkę. A dzisiejszy temat – w sercu. Nie ukrywam, że przeżywam fascynację PanPastelami :D:D:D Co widać 😀 Całe tło jest nimi wykonane.
Nie pisałam Wam, ale jeszcze przed świętami zakwitły u mnie w doniczce dwa hiacynty. Całkiem zapomniałam o tym, że w domu na kuchennym oknie w malutkiej doniczce, której nie podlałam od poprzedniej wiosny, jest cebula hiacynta. Gdy nieśmiało wypuściła zielony kiełek, zaczęłam ją podlewać i tak przed świętami cieszyłam się pachnącym hiacyntem. A gdy tylko przekwitł, z boku zaczął wyrastać ku memu zdziwieniu drugi 🙂

Ostatnio z wielu powodów mam trudny okres życiowy i zrobiłam sobie przyjemność kupując sobie tydzień temu trzy cebulki hiacyntów. Kwiaty poprawiają mi humor i przenoszą mnie do innego świata… Za oknem dziś rano minus 22, a u mnie na parapecie zielono.

Życzę Wam miłego dnia z ciepłym kubkiem w ręku.
Tusia

3 Responses

 1. Alexandra says:

  Pełny optymizm 🙂 I te hiacynty….wiosno przybywaj!

 2. Karmeleiro says:

  mmm hiacynty aż mi tu zapachniały! a kartka – megaa!!! super są te kity :))) i wyzwanie również :*

 3. BETIK says:

  Świetne te wyzwania! Bardzo bym się chciała przyłączyć jeśli tylko zdążę czasowo… Hiacyntów zazdroszczę (najbardziej tego niespodziewanego)a na co dzień… dużo sił i optymizmu Tusiu życzę:** Oby słońce jak najprędzej rozgoniło ponure ciemności (cokolwiek się pod nimi kryje).
  …a … cudny jest ten scrap na anaiowych papierkach:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.