journal z Primy

Od jakiegoś już czasu zupełnie nie umiem używać papierów Primy – nie zaopatruję się w nie, bo to mija się z celem. Mój styl scrapowania jest kompletnie odmienny. Natomiast gdy zobaczyłam Fairy Belle, natychmiast wiedziałam, do czego ją spożytkuję 🙂 Zrobiłam sobie Art Journal do specjalnego użytku. Nic wielkiego – prawie bez ozdób, bardzo praktyczny (płaski całkowicie z ogromną ilościa miejsca na zapiski), ale papiery Fairy Belle same w sobie są tak ozdobne, że to już wystarczy 🙂 Mam zachomikowany pad Nature Garden (z myślą o tłach do kartek i torebkach na ATC), który fantastycznie się połączył z Fairy Belle. Wycięłam z niego zainspirowana Journalem Magda(i)Leny kieszonki, w które powkładałam karty dotychczasowego żurnalika (żurnalika, bo znacznie mniejszego i w którym skończyło mi się już miejsce na zapiski). Całość spięłam grubymi, 6 cm kółkami 🙂 Pokazuję tylko kilka zdjęć – kart w journalu jest bez porównania więcej 🙂
Dodam jeszcze, że podczas warsztatów Enczowych kartkowych w ScrapStudio rozmawiałam z uczestniczkami i rozmowa zeszła na pistolet do kleju. Obok mnie siedziała Farfalla i to ona mi opisała, jak wygląda jej pistolet – szukałam czegoś niedrogiego ale takiego, który za chwilę się nie zepsuje. I dzięki rekomendacji Farfalli stałam się szczęśliwą posiadaczką własnego egzemplarza 🙂 W związku z tym zupełnie odpada mi już martwienie się o to, czy przyklejone na okładce kwiaty oberwą się lub odkleją – nie oberwą i nie odkleją, bo są przymocowane “na amen” 😀 – klejem na gorąco 🙂 Dziękuję Farfallo 🙂 Journal leży sobie na półeczce przy moim łóżku (tak tak, mam wreszcie dostęp do półek, które stoją obok mojego łóżka w sypialni i są zapełnione po brzegi książkami – a to wszystko dzięki czystkom :D:D, które cały czas są w toku).
Chwalę się też otrzymanymi ATCiakami 🙂 Pierwszy – od Martyny. Wiele osób na pewno go widziało podczas wyzwania Zetti na blogu CraftArtwork 🙂 – ale teraz jest mój :):):)
A drugi od Majki – przesłodka wróżka przypominająca mi czerwonego kapturka 🙂
Za obydwa bardzo bardzo dziękuję xx
I jeszcze moja literka L z ArtWizytownika – wyzwanie z literkami K i L trwa 🙂
A na koniec – kwiaty 🙂 Kupiłam w końcu trochę sadzonek i będę ukwiecać donicę na tarasie, co bym miała ładny widok podczas zmywania 🙂 Pewnie jutro przystąpię do dzieła, bo dziś nam wyłączyli wodę, ale może jeszcze dziś wieczorem. Zobaczę 🙂 A oto i kwiaty 🙂
I tym optymistycznym akcentem… 🙂
Miłego weekendu 🙂
Tusia

12 Responses

 1. Karmeleiro says:

  Działasz cudnie, świetny journal! A kwiaty aż tutaj mi pachną 🙂

 2. Magda says:

  Wow ! piękny 🙂 wykorzystałaś go wspaniale 🙂 a kwiaty…oj, będziesz miała piękniejsze widoki 🙂

 3. Matilde says:

  Piękny ten journal! Ja to bym się stresowała przy zapisywaniu go :))

 4. Mia says:

  ale cudny :)) – ja też wypatrzyłam coś na albumik żurnalik w Twoim sklepiku, ale ponieważ aktualnie jestem "spłukana", to wciąż się trzęsę, żeby mi nikt nie wykupił :-)). Strasznie zazdroszczę tych artżurnalików. Twój wygląda przepięknie !! :)))

 5. Didre says:

  cudny jest Twój journal!! uwielbiam Primę, muszę się zainteresować tymi papierami :)) pozdrawiam!

 6. justi says:

  O jak mi się podoba ten journal…Cudny. A wiesz Tusiu, że moja Fairy Bella z Twojego sklepiczku właśnie przedwczoraj dotarła i jest to moja pierwsza Prima 🙂 Też jest taka trochę "nie moja" ale jestem oczarowana tą kolekcją i oglądam centymetr po centymetrze te papiery.
  Świetnie je wykorzystałaś. Jakie to babeczkowo-romantyczne…Cudne.
  Może i ja zrobię tym razem też coś dla siebie??
  Ostatnio po wyzwaniu na scrapkach to mi się spodobało robienie dla siebie rzeczy 😉

 7. i mi ten notes Magdy(i)Leny tkwi w głowie cały czas.
  a ty teraz dorzuciłaś kolejne piękno.
  jutro idę przycinać papiery. 🙂

 8. angel says:

  Journal-cudo!

 9. Madzik says:

  Jejku, zazdroszczę Ci tarasu i to jeszcze widzianego z kuchni!!!!!!!

  Journal – piekny ;o)

 10. Ten journal naprawdę się Tobie udał, jest przepiękny!

  Ps. A zdradzisz jaki to pistolet jest godny polecenia?

 11. BETIK says:

  Ależ bajkowy wyszedł ten Twój journal…:) Cudny jest!

 12. Martyna says:

  tak, bajkowy! cudo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.