LOsowy wieczór

Wczoraj wieczorem siedziałam sobie i scrapowałam. Powstały 4 scrapy – jeden zostanie pokazany dopiero za 6 dni, ale pozostałe mogę pokazać już teraz 🙂
Pierwszy scrap to lift wspaniałego scrapa Mumki wykonanego na papierach 7 Dots Studio w ramach DT tej firmy. Scrap ten jest liftowany teraz na blogu Liftonoszek 🙂
Wykorzystałam ostatni Kit Studio Calico – Story Hour. Od siebie dodałam sznureczek Twinery oraz naklejki 7 Dots Studio i taśmę papierową.
Drugi scrap był inspirowany twórczością Anny-Marii, a konkretnie tym scrapem 🙂 Z tego samego zestawu Studio Calico – Story Hour.
I trzeci – zrobiony ot tak sobie. Nie lift. Nie wyzwanie. Nie nic. Just for fun. Też z kitu Studio Calico – ale tym razem Encyclopedia.
A na koniec pokażę Wam koszyczek z jajkami 🙂 To po lewej z kurkami to przedszkolne dzieło mojej Róży 🙂 Kurczaczek z pomponika to także jej twórczość. Moja twórczość to filcowe króliczki na jajka (choć tu na jajkach nie siedzą) i kolorowe jajka.
Mokrego dyngusa wszystkim życzę 🙂
Tusia

4 Responses

 1. Matilde says:

  Piękne scrapy! Muszę poćwiczyć nad swoimi :))

 2. Karmeleiro says:

  Hhoho, odpoczywałaś, jak należy!

 3. guru_krolowa says:

  Są świetne, wiosenne i słoneczne 😀

 4. potrafisz uderzyć niczym obuchem 😉 wszystkie są świetne! mega energetyzujące! i mega radosne!!! życzę Ci, abyś miała zdecydowanie więcej czasu, żeby tworzyć takie cuda!!!
  buźka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.