blog hop Scrapujących-Polek

Witajcie w Świątecznym Blog Hopie Scrapujących Polek! Jeśli trafiliście tutaj z bloga  AgnieszkiBe, oznacza to, że znaleźliście się we właściwym miejscu!

Zbliżający się weekend na naszym Portalu będzie obfitował w wiele świątecznych atrakcji, ponieważ przygotowałyśmy dla Was Świąteczne Portal Party!

Zanim jednak zaczniemy świętować na Portalu – serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym Blog Hopie, w trakcie którego mamy zamiar pokazać Wam mnóstwo świątecznych tagów oraz zaproponować dodatkową zabawę. Blog Hop zaczyna się na naszym Portalu, kończy się również tam, a mój blog jest tylko jednym z wielu przystanków po drodze! 

A oto mój tag stworzony specjalnie na tę okazję: 

Tło stworzyłam wykorzystując Glimmer Misty oraz puder do embossingu. Trochę je też podkolorowałam brązowym tuszem, żeby wyglądało na bardziej zużyte 🙂 Mieni się jednak, ja na prawdziwy świąteczny i mroźny tag przystało 🙂

Poza tagiem mam Wam do przekazania pewne sekretne słowo. Kiedy przejdziecie cały Blog Hop, odwiedzicie wszystkie osoby z naszego Zespołu, które biorą w nim udział, oraz zbierzecie wszystkie słowa – powinny one ułożyć się w tekst – bardzo bliski zarówno nam jak i Użytkownikom naszego Portalu! 

Moje sekretne słowo to:

ZNAJOMOŚCI

A teraz serdecznie zapraszam do przeskoczenia dalej – na blog mojej koleżanki z Zespołu Scrapujących Polek : ANAI 
Pamiętajcie o odwiedzeniu wszystkich blogów uczestniczących w naszym Blog Hopie, o pozostawieniu po sobie śladu w postaci komentarza oraz o zebraniu wszystkich sekretnych słów a następnie złożeniu ich w tekst. Gotowy tekst prosimy przesłać na adres administracji Portalu: scrapujace.polki@gmail.com – na jednego losowo wybranego szczęściarza – czeka nagroda – niespodzianka!!! Jeśli ktoś z Was się zgubił – oto pełna lista blogów do odwiedzenia:

start – PORTAL
koniec – PORTAL
Dziękuję za odwiedziny i życzę dobrej zabawy! 

54 Responses

  1. angel says:

    cudowny tag:)

  2. Cudny tag:) Bardzo mi się podoba:)

  3. Byłam zobaczyłam 🙂

  4. bibliotekaG6 says:

    Wesołych Świąt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.