finally free

My newest art-journal page. It is dedicated to my dearest friend – my cat – who passed away few days ago. I miss him terribly, but I know, that he is free from pain now. I think about him every minute of a day and want to be close to him, so much… I always saw him as a dragon, but shut himself in a cat’s body.


Mój najnowszy wpis art-journalowy. Jest poświęcony mojemu najdroższemu przyjacielowi – kotu – który odszedł kilka dni temu. Potwornie za nim tęsknię, ale wiem, że jest teraz wolny od bólu. Myślę o nim w każdej minucie mojego dnia i tak bardzo chciałabym by był blisko… Zawsze postrzegałam go jako smoka, tyle że zamkniętego w kocim ciele.
I used Luminarte Primary Elements and Twinkling H2Os for background. Below I tried to catch glittering efect.
Użyłam Luminarte Primary Elements (pigmenty) i farb akwarelowych Twinkling H2Os. Poniżej starałam się uchwycić połyskujący efekt.
Użyłam:


A także farbek akwarelowych Luminarte Twinkling H2O, których bardzo bogata paleta pojawi się w sklepie Mixed Media Place w tym tygodniu.
Przy tej okazji chciałam Wam pokazać ciekawostkę. Kupiłam sobie jakiś czas temu farby akwarelowe, które są w postaci kartoników. Tak – dobrze czytacie. Nie są ani w buteleczkach (jako płyn) ani na palecie czy w słoiczkach (w formie sprasowanej), lecz są kartonikami. Maluje się nimi świetnie. Powyższy smok został właśnie nimi pomalowany. Poniższe zdjęcie pochodzi ze strony www.studiocalico.com – tam można je kupić.
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze.
xoxotusia

5 Responses

 1. basiasz80 says:

  Bardzo fajny wpis, taki pełen emocji.
  Bardzo delikatna kolorystyka, taka jak lubię.

 2. Bardzo mi się podoba 🙂

 3. angel says:

  pięknie pożegnałaś "przyjaciela" 🙂

 4. piękny wpis…
  trzymaj się! :*

 5. mru says:

  prześliczny wpis 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.