life is impossible without | życie jest niemożliwe bez

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, wszystkie ciepłe słowa i dodające otuchy rozmowy.
Thank you so much for all comments, warm words and encouraging talks.

Today I would like to show you my art-journal page and invite you to take part in scrapki-wyzwaniowo challenge – life is impossible without…. From all things in the worlds, I think, that the only one, which is necessary and which creates all other things, is love. Not the love for children, parents, husbands, but the love of all beings – people, animals, earth, plants and everything, which surrounds us. Everything will reflect our love, when we send it outwards.
Dziś chciałabym Wam pokazać strony z mojego art-journala i zaprosić Was do wzięcia udziału w wyzwaniu na scrapki-wyzwaniowo – “życie jest niemożliwe bez…”. Ze wszystkich rzeczy na świecie, uważam że jest tylko jedna, która jest niezbędna, by stworzyć wszystko inne – miłość. Nie miłość do dzieci, rodziców, czy męża, ale miłość do wszystkiego co istnieje – ludzi, zwierząt, Ziemi, roślin i wszystkiego, co nas otacza. Wszystko odzwierciedli naszą miłość, jeśli ją wysyłamy na zewnątrz.

I have made several photos, because paints, which I have used (Silks) are so glimmering, that it is sometimes difficult to photograph their true color.
Zrobiłam kilka zdjęć, ponieważ farby, których użyłam (Silksy od Luminarte) są tak połyskliwe, że czasem trudno jest na zdjęciu uchwycić ich prawdziwy kolor.
Have a good day.
Tusia

xoxotusia

3 Responses

  1. Co za energia! Wspaniały wpis!

  2. justi says:

    Wiesz, Tusiu,że kocham Silksy ale nie mniej uwielbiam Twoje art-journalowe wpisy. Ten jest nieziemsko energetyczny….eksplozja pozytywnych uczuć…tylko się zatopić i chłonąć 🙂

  3. mru says:

    bajeczny wpis 😀 pełen energii 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.