PaperHaus blog

Today I am very happy to tell you, that there will be a whole week with 7 Dots Studio creations on the PaperHaus blog – starting on closest Sunday, so tomorrow. Both wonderful design teams – 7 Dots Studio and Paperhaus will give you a load of inspiration really worth seeing.
Z wielką radością mogę Wam już powiedzieć, że na blogu PaperHaus od jutra będzie cały tydzień z 7 Dots Studio. Obydwa cudowne design teamy – Paperhaus i 7 Dots Studio – przygotowały ładunek inspiracji naprawdę wart obejrzenia.
Those of you, who don’t know, what PaperHaus is – it is a free quarterly published on-line scrapbooking magazine, full of wonderful inspirations, tutorials and projects. They have also a wonderful blog. You can see previous magazine, when you click on the image in right column. There is a fab design team with Trina McClune, Erin Blegen and Trudi Harisson among, so I am thrilled to have an opportunity to share with you a layout, which was yesterday published on a PaperHaus blog.
Jeśli nie wiecie, co to jest PaperHaus – już tłumaczę. To kwartalnik scrapbookingowy publikowany on-line, pełen cudownych inspiracji, kursów i projektów. Co najważniejsze jest on całkowicie darmowy. PaperHaus ma też świetnego bloga – możecie obejrzeć poprzedni numer PaperHaus właśnie na ich blogu, klikając miniaturę u góry prawej kolumny. Jak na pewno zauważycie w DT PaperHaus są takie scraperki jak Trina McClune, Erin Blegen czy Trudi Harisson, jestem więc mega podekscytowana możliwością podzielenia się z Wami scrapem, który wczoraj został opublikowany na blogu PaperHaus.
I have used a new 7 Dots Collection – Messy Head, gesso, gelatos, Glimmer Glaze, Scrapiniec chipboards, 7 Dots Studio chipboards, Prima canvas and Glimmer Mists.
Użyłam nowej 7 Dots Collection – Messy Head, gesso, gelatosów, Glimmer Glaze, Scrapińcowych chipboardów, 7 Dots Studio chipboardów, Prima canvas i Glimmer Mistów.

On a PaperHaus blog you will find an interview with me, so if you would like to read something about me, please visit PaperHaus.
Na blogu PaperHaus znajdziecie wywiad ze mną, więc jeśli macie ochotę co-nieco poczytać – zapraszam Was do odwiedzin PaperHaus 🙂
I przypominam, że jeszcze dziś do północy można się wpisywać – jedna losowo wybrana przez random.org osoba otrzyma ode mnie w prezencie uczestnictwo w on-line warsztacie Studio Calico Toolbox.
Miłego popołudnia 🙂

xoxotusia

document.write(‘

14 Responses

 1. Malubka says:

  dla mnie to LO jest po prostu perfekcyjne;)

 2. Cindy Gay says:

  A very nice design. Romantic style.

 3. The colors are so soft and yummy))) Looks beautiful!! Love the background and how the gelatos fit the whole theme)))

 4. Cudowny scrap! Bardzo uroczy.
  Wywiad z chęcią przeczytałam i fragment o tym, że mimo to, że kochasz swoje dzieci to nie są sensem Twojego życia cholernie mi się spodobał! Choć niektóre osoby mogą się oburzyć, ale bardzo denerwują mnie kobiety, które po urodzeniu dziecka nie widzą kompletnie NIC oprócz jego potrzeb. Zamykają się z nim w domu na całe lata (żeby nie było nie chodzi mi o zwykły macierzyński) zapominając o sobie, swojej pasji, kobiecości życiu zawodowym…
  Ależ się rozpisałam, ale musiałam! Całe szczęście, że wśród młodych kobiet dominuje podejście podobne do Twojego :))

  • Przepraszam jeśli to co napisałam kogoś urazi, ale takie jest moje zdanie i nie zamierzam się z nim kryć 😉

  • ototusia says:

   Prawdopodobnie każdy ma swoje preferencje – pewnie są osoby, dla których dzieci i rodzina są całym światem i są dla nich najważniejsze. Dla mnie dobro moich dzieci jest jedną z najważniejszych rzeczy na świecie, ale nie jedyną – nadal mam swoje potrzeby, cele i marzenia, oczekiwania i swój świat i nie umiałabym po prostu żyć inaczej. Mam nadzieję, że to wpłynie na moje dzieci pozytywnie – wiedzą, że zawsze mają we mnie wsparcie, ale też widzą, że świat kobiety nie ogranicza się tylko do gotowania, sprzątania i usługiwania własnej rodzinie 🙂

 5. Beautiful layout! LOVE Olga's collection!! Really enjoyed your PHONE interview – congrats!!!

 6. Aaaack sorry my predictive text wrote Phone instead of Paperhaus LOL

  • ototusia says:

   My phone text still does the same again and again, so no worries LOL 😀 And thank you for reading an interview and visiting my blog Helen xx

 7. Martyna says:

  scrap jest boski! gratulacje 🙂

 8. Jakie świetne tło – całość zachwyca 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.