Life Book 2013 – week 2

So one more art-journal page made accordingly with week 2 LifeBook 2013. This page is about 2013 goals and what I am greatful for. 
I jeszcze jedna strona art-journalowa – tydzień 2 kursu LifeBook 2013. Ta strona jest o celach na 2013 i o tym za co jestem wdzięczna. 

In the meantime I discovered, that in my mailbox there are wasps and they build the nest – very similar to honeycomb. Brrrr. I do not like wasps. So I have problems with taking my mail off the box. I called someone who will remove the nest and wasps. Hopefully it will be soon done.
W międzyczasie odkryłam, że w mojej skrzynce na listy osy budują gniazdo – bardzo podobne do plastra miodu. Brrr. Nie lubię os. Mam więc problem z wyjmowaniem poczty ze skrzynki. Wezwałam kogoś, kto usunie to gniazdo i osy – mam nadzieję, że nastąpi to wkrótce.

Is there anything, what you like and would like me to have it on my blog? Any topic, technique, information – anything? I would appreciate if you stop for a while and leave me a comment about it. 🙂 I will randomly choose one person, who would receive set of die-cut cards as a small “thank you”:

Czy jest coś, co szczególnie lubicie, a czego brakuje Wam na moim blogu? Byłabym wdzięczna, gdybyście poświęcili minutkę na zostawienie mi komentarza z taką informacją 🙂 Losowo wybiorę jedną osobę, która otrzyma zestaw wycinanych kart jako małe “dziękuję”:Thank you for visiting me.
Dziękuję za odwiedziny
xoxotusia

14 Responses

 1. Bea says:

  Tusiu! Świetna stronka, podziwiam dodatkowo za umiejętność planowania i podsumowania, ja sama jestem w jakieś dziurze właśnie i kompletnie nie umiałabym zrealizować tego tematu szczerze.
  Tusiu, a na blog lubię zaglądać choć nie wiem czy mam jakiś ulubiony elemencik, chyba najwyżej to, że wszystko jest tak ładnie dopracowane.

 2. edyta350 says:

  Ja sobie po cichu zaglądam. Szczególnie lubię kursy, w których pokazujesz jak używasz różne media i jak jak krok po kroku powstaje dzięki temu praca.

  • ototusia says:

   Dziękuję edyto 🙂 Wkrótce wrzesień, dzieci pójdą do szkoły/przedszkola i wreszcie będę mogła wrócić do tworzenia kursów – doczekać się już nie mogę 🙂

 3. JaMajka says:

  Ja uwielbiam, kiedy pokazujesz zastosowanie różnych mediów w różny sposób, całe spektrum ich wykorzystania. Interesuje mnie rozbiór stron i prac, nawet słowny, czasem jedna – dwie ciekawostki 🙂 Zaglądam regularnie 🙂

  • ototusia says:

   Dzięki Jamajko. Tak jak wyżej napisałam – czekam jak kania dżdżu września, żeby dzieci zniknęły z mojej orbity i żebym w końcu znów mogła usiąść do kursów 🙂

 4. Hi Tusia! I love your blog & your work. Just don't always get the chance to pop in or to comment. I would like to see something on how you organise your time & your supplies 🙂 And your work space :)))

  • ototusia says:

   Thank you Helen xx You would be surprised if you would see my work space :):):) But I love your idea and for sure I will show both my work space and organizing.

 5. jak koleżanki wcześniej napisały też uwielbiam Twoje mixed-mediowe posty 🙂 świetna strona w journalu! 🙂

 6. wiosanka says:

  Tusiu, a ja bardzo lubię do Ciebie zaglądać, bo każdy Twój nowy post to eksplozja kolorów, barw, radości i umiejętności cieszenia się każdą chwilą. I nie ma znaczenia, czy prezentujesz kurs, czy swoje prace, u Ciebie zawsze jest kolorowo i radośnie 🙂

 7. Kelly Foster says:

  How fun and so cute!! The bright colors make me smile!

 8. IWA says:

  Jak dla mnie, nie brakuje u Ciebie niczego! Wszystko świetnie, szczegółowo wyjaśnione, no i tyle tu radości i koloru, że zawsze chętnie zaglądam!

 9. mru says:

  świetna praca ;D taka radosna 😀 i podoba mi się wplecenie tam zdjęcia 😀
  a u Ciebie na blogu nie brakuje mi nic 😀 lubię to, że przeplatają się u Ciebie różne rodzaje prac, kursy 😉

 10. Cudna ta strona! Jest taka pełna optymizmu, no aż człowiek od razu się uśmiecha 🙂
  Co u Ciebie lubię? Uwielbiam jak dzielisz się szczegółami z powstawania pracy, opisy mediów – dzięki Tobie poznałam wiele z nich.
  Na Twoim blogu niczego mi nie brakuje, ale z chęcią zobaczyłabym miejsce, gdzie te wszystkie cuda powstają (uwielbiam oglądać scrapowe kąciki!) 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.