warsztaty grudniownikowe – 8 listopada 2013

Hello – today my post is about my workshops in Poland – so I use only Polish. Have a great day!
Tusia

Witam serdecznie

Zapewne widzieliście na moim blogu moje grudniowniki z poprzednich lat…. Jeśli chcecie stworzyć swój własny grudniownik, w świetnym towarzystwie i atmosferze – mam dla Was super informację 🙂 Otóż 8 listopada poprowadzę w Warszawie warsztaty, podczas których uczestniczki wykonają swój własny grudniownik – czyli album/journal na grudniowe zdjęcia i notatki.
Organizatorem warsztatów jest Rękodzielnik – wszelkie zapytania i zapisy proszę kierujcie na mail info@rekodzielnik.com.pl

Sponsorować te warsztaty będzie wiele firm, które dostarczą wspaniałe materiały i narzędzia. Dziś pokazuję pierwsze dwa teaserki 🙂

Zestaw przygotowany przez CraftFun specjalnie na ten warsztat składa się z 16 kart białych, 2 ażurkowych, 2 okładki, karta ramka, 2 karty ozdobników – napisy plus tekturowe elementy journalingowe.

Przepiękne wykrojniki, maszynka i ćwieki od sklepu Na Strychu.
GRUDNIOWNIK – czyli December journal to scrapbookingowy pamiętnik – album, w którym się robi codzienne wpisy w grudniu. Wkleja się np. zdjęcia, bilety, opisuje się chwile, przygotowania do świąt itp.
Na warsztatach wykonamy właśnie taki album wielkości 10x15cm i składający się z okładki i kart na każdy dzień. Będzie bardzo dużo twórczej pracy, ponieważ ozdobimy każdą kartę w grudniowniku, czyli 33 strony! Podczas spotkania, oprócz świetnej atmosfery, fantastycznych materiałów, gwarantujemy także 2 lampki wina i przekąski serowe – a wszystko to w Kawiarni Przepis w centrum Warszawy (ul. Śniadeckich).

Dla uczestników warsztatów zostanie zorganizowane drugie spotkanie Happy Evening – bezpłatne. Spotkanie będzie miało ustalony temat przewodni, każdy przynosi swoje materiały do realizacji projektu a wino, przekąski, herbatę, ciacho i co tam sobie zażyczycie kupujecie sami. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnym spotkaniu Happy Evening jest zamówienie podczas niego czegoś z „karty” Kawiarni!!!

Zapraszam do zapisów – zostały tylko 2 miejsca!

xoxotusia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.