garden relax {Art Workshop}

I created a layout with mainly Webster’s Pages Ocean Melody collection. This is one of the most beautiful collections ever! Colors are vivid, but you will find also more toned papers, so you can choose the colors according to your mood. There are lots of marine elements, but also wonderful quote and elements connected with summer. This collection is absolutely perfect for preserving summer memories! 

Stworzyłam layout, w którym główne skrzypce gra kolekcja Ocean Melody od Webster’s Pages. Jest to jedna z najpiękniejszych kolekcji, jakie kiedykolwiek widziałam! Kolory są zdecydowane, ale znajdziesz w niej także stonowane papiery, wiec możesz dobrać kolory do swojego nastroju. Jest w niej mnóstwo elementów marynistycznych, ale także cudowne cytaty i elementy związane z latem. Ta kolekcja jest absolutnie idealna do uwiecznienia letnich wspomnień! 
I have used also beautiful, pink alpha from American Crafts and wooden epoxy buttons from Day Dreamer (AC).


Użyłam także pięknego różowego alfabetu od American Crafts i drewianianych guziczków z epoksydowym wykończeniem z kolekcji Day Dreamer (także AC)

You can see also some Scrapiniec chipboard pieces (butterflies, stems, dragonfly) colored with Glimmer Mists.
Możecie zobaczyć także tekturki ze Scrapińca (motyle, gałązki, ważki) pokolorowane Glimmer Mistami.
Dodatkowa informacja – nowe kolekcje Webster’s Pages już są lub dziś będą dostępne w sklepach: scrapki.pl scrapuj,pl scrapbutik.pl i kolorowyjarmark.pl 

Lista materiałów/Supplies list:

1 Response

  1. Puzzle says:

    Wonderful work!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.