Jak One Scrapują

Dziś jest dwudziesty – kolej więc na cykl Jak One Scrapują. Dziś będzie o stemplowaniu 🙂 Jako że uwielbiam wszystkie media, stemplowanie jest moim żywiołem 🙂 Wykorzystuję stemple nie tylko do klasycznych zastosowań, czyli z użyciem tuszu. Dziś chciałabym Wam pokazać, jak fajnie można stemplować farbą akrylową.
Na początek przygotowuję sobie stempel – jeśli chcemy używać farby akrylowej, stempel nie powinien mieć wielu szczegółów. Farba nie odwzoruje ich dobrze.
Wybrałam stempelek Hero Arts z bombką, a moją farbę będę aplikować niezwykle poręczną butelką, czyli Acrylic Paint Dabber.
Odbijam mój stempelek i leciutko podsuszam nagrzewnicą do embossingu (dosłownie 30 sekund).
Następnie zabieram się za tworzenie tła – w moim przypadku użyłam tuszy distress. Jeśli użyjecie białego lub bardzo jasnego dabbera, uzyskacie bardzo ciekawy efekt, bowiem distressy nie pokrywają farby akrylowej. Tu jest przykład:

Moja dzisiejsza praca to świąteczny tag. W większości stworzony za pomocą tuszy, farby i perfect pearls.

Zapraszam serdecznie do koleżanek z zespołu: Anai, Betik, Enczy, Finn, Mirabeel i Zielonookiej – dziś na ich blogach dużo do oglądania 🙂

Tusia

To share :Pin on PinterestShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone
Please like & share:

10 thoughts on “Jak One Scrapują

  1. Nie wiedziałam, że distressy nie pokrywają akrylówki, ale fantastyczny efekt można uzyskać! Ten świąteczny tag jest cudny, kojarzy mi się z Pasterką 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *