Jak One Scrapują

Dziś jest dwudziesty – kolej więc na cykl Jak One Scrapują. Dziś będzie o stemplowaniu 🙂 Jako że uwielbiam wszystkie media, stemplowanie jest moim żywiołem 🙂 Wykorzystuję stemple nie tylko do klasycznych zastosowań, czyli z użyciem tuszu. Dziś chciałabym Wam pokazać, jak fajnie można stemplować farbą akrylową.
Na początek przygotowuję sobie stempel – jeśli chcemy używać farby akrylowej, stempel nie powinien mieć wielu szczegółów. Farba nie odwzoruje ich dobrze.
Wybrałam stempelek Hero Arts z bombką, a moją farbę będę aplikować niezwykle poręczną butelką, czyli Acrylic Paint Dabber.
Odbijam mój stempelek i leciutko podsuszam nagrzewnicą do embossingu (dosłownie 30 sekund).
Następnie zabieram się za tworzenie tła – w moim przypadku użyłam tuszy distress. Jeśli użyjecie białego lub bardzo jasnego dabbera, uzyskacie bardzo ciekawy efekt, bowiem distressy nie pokrywają farby akrylowej. Tu jest przykład:

Moja dzisiejsza praca to świąteczny tag. W większości stworzony za pomocą tuszy, farby i perfect pearls.

Zapraszam serdecznie do koleżanek z zespołu: Anai, Betik, Enczy, Finn, Mirabeel i Zielonookiej – dziś na ich blogach dużo do oglądania 🙂

Tusia

To share :Pin on PinterestShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone

10 thoughts on “Jak One Scrapują

  1. Nie wiedziałam, że distressy nie pokrywają akrylówki, ale fantastyczny efekt można uzyskać! Ten świąteczny tag jest cudny, kojarzy mi się z Pasterką 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *