w niebieskościach

Jedno z moich ulubionych miejsc wyzwaniowych – 3Muses – obchodzi drugie urodziny. Z tej okazji chciałabym pogratulować trzem niezwykle kreatywnym osóbkom: Bev, Marie i Taluula, że stworzyły tak fantastyczne miejsce!!! Thank you Ladies :**
Tematem jest urodzinowa praca – w niebieskościach. Przygotowałam więc tag 🙂 Jak zwykle u mnie, wszystko zrobione samodzielnie – tag był na samym początku procesu po prostu papierowy, kremowy, zwykły 🙂 I za to kocham scrapbooking – za możliwość dowolnej kreacji.
A jutro – zapraszam na Polki Scrapują – ruszy kolejne moje ArtJournalowe wyzwanie 🙂
xoxo

6 Responses

 1. FAntastycznie wykreowałaś swoje niebieskości ilość użytych tu preparatów z pewnością jest niezliczona 🙂

 2. ototusia says:

  Niezliczona, to może nie 🙂 ale rzeczywiście jest tu kilka kolorów Glimmerów, tusz distress, distress stain, Color Wash, puder do embossingu i biały tusz. Cieszę się, że podoba Ci się mój tag 🙂 Dziękuję.

 3. Magda_lena says:

  Ten tag jest sliczny i te kolory, łał!
  Moje ulubione 🙂
  Pozdrawiam

 4. Czekoczyna says:

  Świetny tag. Uwielbiam te przenikanie barw. Samodzielnie robione tło to jest to! 😀

 5. Taluula says:

  This is a gorgeous colour combination … I love lilac teamed with blue, and you have created such a lovely mix of textures too, I feel as though I could reach out and touch it. Bravo for a lovely card.

 6. Magda(i)Lena says:

  Na początku był papier. Potem przyszła Tusia i powstało dzieło sztuki. Alchemia w czystej postaci. Pięknie czarujesz mediami, Tusiu 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.