Finnabair – brand ambassador

Hello friends 🙂

There are so many things in my life lately, that I hardly follow all of them 🙂 But today I would like to say about friendship. And support.
A few years ago I was lucky enough to meet Finnabair – Ania Dąbrowska. Soon she became my close friend and we supported each other through all next years. I will not tell you long and tearful story 🙂 But what I would like to say is that I do believe in friendship, in support, in positive thinking and I am deeply convinced that together, in a group or team, we all can achieve more and make world a better place.
Today I am happy to tell you that I became Finnabair Brand Ambassador and I will inspire you not only with 7 Dots Studio, where Finnabair designs collection, but also with Prima products designed by my lovely friend – Finnabair 🙂

Witajcie kochani 🙂


Ostatnio w moim życiu dzieje się tyle, że ciężko mi nadążyć 🙂 Ale dziś chciałabym napisać o przyjaźni. I wsparciu.


Kilka lat temu miałam to szczęście spotkać i poznać Finnabair – Anię Dąbrowską. Wkrótce stała się moim bliskim przyjacielem i wspierałyśmy się nawzajem przez wszystkie kolejne lata. Nie będę opowiadać długiej, łzawej historii 🙂 Ale to, co chcę powiedzieć, to że bardzo wierzę w przyjaźń, wspieranie siebie nawzajem, w pozytywne myślenie i jestem głęboko przekonana, że razem, w grupie albo zespole, my wszyscy możemy więcej osiągnąć i uczynić świat lepszym miejscem.


Dziś jestem bardzo szczęśliwa mogąc Wam powiedzieć, że zostałam ambasadorem marki Finnabair i będę Was inspirować nie tylko produktami zaprojektowanymi przez Finn dla 7 Dots Studio, ale także dla Primy. 🙂

And here are some of gorgeous Finnabair products:
A poniżej część cudownych produktów marki Finnabair:

Thank you Finnabair for your friendship and amazing box, I have received  xxx

Have a good day,
Miłego dnia
Tusia

3 Responses

  1. Lizzy Hill says:

    Awww… it is so nice when work & friendship come together…..WONDERFUL for you both:):)

  2. MARILYN says:

    Awesome news….Congratulations!!! xo 🙂 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.