Jelenia Góra

Wczoraj pojawiła się paleta kolorystyczna #2 w Color Room’ie. Wygląda co prawda na to, że ja tam widziałam beże, brązy, szarości i fiolet zamiast granatu, więc w takich kolorach przygotowałam LO. Wykorzystałam też mapkę – przyjemnie mi się z nią pracowało. Muszę powiedzieć, że w ogóle nie lubię fioletu – a już w zestawieniu z brązem wydał mi się nie do opanowania – ale wygląda na to, że jednak jakoś podołałam 🙂 Paradoksalnie zestawienie granatu czy niebieskiego z brązami kocham – byłoby mi o niebo łatwiej, gdybym jednak w tej palecie dojrzała wcześniej granat zamiast fioletu 🙂

Zdjęcie robione było prawie rok temu w Jeleniej Górze – był maj i świeciło bardzo ostre słońce, dlatego moja miłość na zdjęciu ma takie zmrużone oczy. Siedzieliśmy i czekaliśmy na pyszne jedzonko, a ja z Rózią rysowałam kredkami. A ponieważ z aparatem się nie rozstaję, to i wtedy “cyknęłam” fotkę.

Yesterday it appeared palette #2 in The Color Room. For me there are brown, beige, grey and violet not navy blue. So i used these colours in my layout. I do not like violet at all – so I was afraid of this colour. But it occured, that creating this layout was very pleasant for me. I used the sketch from The Color Room – it was so much fun to work with it.

Materiały: papier ILS Wintaż, papiery ILS Chocolatcaffee, papier ILS Chocomint, literki BG bekham, stempel Prima, kwiatki Bo Bunny, Prima, magdowo, piórko, ćwieki Latarnia Morska, perełki w płynie White Opal, kryształki w płynie Vintage Photo.

3 Responses

 1. Agata says:

  Świetnie Ci wyszło to połączenie!! Rewelacyjnie wplotłaś kwiatki do tej pracy, mnie nie zawsze to wychodzi.

 2. matylda says:

  faktycznie nietypowe połączenie brąz i fiolet, ale na Twojej scrapce świetnie wyszło:)

 3. Rybiooka says:

  Dziękuję za dobre słowo 🙂
  Jest dobrze 🙂
  Miło mi patrzeć na Wasze bycie w " moich " regionach 🙂
  Gratuluję udziału w Color Roomie mi gdzieś terminy umykają…..
  Spokojnego dnia !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.