zamknięcie portalu Polki-Scrapują

Jest
mi ogromnie przykro i smutno z powodu zamknięcia przez Mirabeel sieci
Polki-Scrapują. Wiem, że mnóstwo osób czuje dokładnie to samo. Wiem, że
Polki-Scrapują były dla ogromnej ilości scraperek miejscem codziennych
odwiedzin i że wszystkie tam czułyśmy się jak u siebie. Ciężko mi opisać żal,
jaki czuję. Chciałabym tylko powiedzieć, że decyzja o zamknięciu portalu zaskoczyła
mnie tak samo, jak i Was – nie miałam na nią żadnego wpływu.
Zarówno
ja, Karola jak i Karmelek, czyli administracja portalu, nie wyobrażamy sobie,
by miało nie być w sieci miejsca takiego, jak Polki-Scrapują. Cały zespół
projektantek również tak myśli. Dlatego zdecydowałyśmy się dołożyć wszelkich
starań, aby przywrócić wszystkim takie miejsce w sieci, w którym mogą się
spotykać Scrapujące Polki. Energia, zaangażowanie i pasja, jaką wkładały w to
miejsce wszystkie użytkowniczki i projektantki nie może pójść na marne. Łączą
nas wspólne zainteresowania, przyjaźnie, dobra atmosfera i nie wyobrażamy
sobie, żeby miało to zostać zaprzepaszczone. Dlatego prosimy o trzymanie
kciuków i trochę cierpliwości.
Tusia

30 Responses

 1. trzymam mocno kciuki :*
  nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😉
  buziaki

 2. angel says:

  Jestem tego samego zdania i cieszę się, że podjęłyście z Karolą i Karmelkiem taką decyzję.
  Od rana śledzę w sieci, czy pojawią się informacje na ten temat. I duży plus dla Was, że się odezwałyście:):)

 3. Katrina says:

  Tusiu, trzymam kciuki i czekam niecierpliwie. Nie zapomnijcie o byłych członkach ekipy… z chęcią znowu z Wami pogadam i wspólnie potworzę. 😉

 4. Martyna says:

  trzymam kciuki!! oby Wasza misja się powiodła 🙂

 5. Matilde says:

  Dopiero teraz od Ciebie się dowiedziałam co się stało. Myślałam, że to jakieś problemy techniczne – przejściowe. Jestem zaskoczona, że zostało to zakończone w tak nieelegancki sposób – bez żadnego uprzedzenia, wyjaśnienia. Kurczę, przecież ja tam miałam tyle prac w swojej galerii! Mam nadzieję, że uda Wam się stworzyć podobne miejsce. Trzymam mocno kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia 🙂

 6. viva says:

  Myślę podobnie jak Matilde – nieelegancko tak zaskoczyc wszystkich którzy mieli tam swoje konta i galerie…
  Mam nadzieję dziewczyny, że coś zdziałacie – trzymam kciuki!!! 😀

 7. maggie says:

  Tusia, co racja ,to racja – jestem za – trzeba cos z tym zrobić , ja też ustawiam kciuki ;P

 8. domita says:

  Ja również myślałam, że to przejściowe problemy techniczne. Bardzo Ci dziękuję za informację i trzymam kciuki za powodzenie :))) i baaaardzo podziwiam waszą decyzję i chęć stworzenia nowej przestrzeni dla wielu Scrapujących Polek ! Pozdrawiam ciepło! 🙂

 9. Madzik says:

  Ja myślę,że decyzja Mirabeel nie była łatwa. To przeciez jej dzieło – i nie tak łatwo teraz wszystko było zamknąć – ot tak. Coś musiało ją do tego zmusić. Uważam, że powinniśmy trzymać za nią kciuki.
  A przedsięwzięcie Tusi – jak najbardziej -jest pożądane, więc…. czekam z wielką radosną niecierpliwością ;o)) Pozdrawiam wszystkie Scrapujące Polki -bardzo ciepło ;o))

 10. Rybiooka says:

  Jak dobrze Tusiu wiesz już an samym początki portal był płatny, Mirabel tak zrobiła że mógł działać bez kosztów. Nie zapominaj że ten portal jest dla Was również miejscem zarobku a nie wyłącznie zabawy.Jak znam życie i Twoje oraz Karoli zacięcie do biznesu założycie nowe miejsce gdzie będziecie dla nowych SCRAPUJĄCYCH POLEK "SPRZEDAWCAMI MARZEŃ " Tylko nie zapominaj że dzięki Mirabel "zaistniałaś" Powodzenia Wam życzę

 11. Noamiworld says:

  pierwsze slysze zeby to miejsce bylo zarobkiem dla adminek! co za bzdura!

 12. Drycha says:

  Rybiooka – co Ty wymyślasz? jak śmiesz? żenada!!

 13. ototusia says:

  Powiem tak – nie wchodzę z nikim nigdy w żadne polemiki, bo jeśli ktoś pisze oszczerstwa, to sam doskonale o tym wie i żadne wyjaśnienia z mojej strony nie są potrzebne.

  Dla Rybiookiej – osoby, której udowodniono dzięki możliwości śledzenie IP i która zresztą sama się do tego przyznała i o czym wie większość osób na szczęście w naszej blogosferze, że podszywała się pod inne postacie i pisała oszczerstwa i różne nieprzyjemne komentarze na blogach różnych osób (o czym te osoby mogą zaświadczyć, bo czasem same do mnie zaglądają) to żaden problem po raz kolejny napisać u Bogu ducha winnej osoby kolejną kalumnię – jej opinia jest już tak zszargana, że nic jej nie pomoże. Dziwi mnie tylko, że to akurat ja jestem jej kolejną ofiarą, bo w trudnych dla niej chwilach, rok temu, rozmawiała ze mną i zawsze byłam życzliwie wobec niej nastawiona. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to nierównowaga psychiczna.

  Co myśli o mnie osoba pokroju Rybiookiej nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Natomiast dla wszystkich, którzy tu zajrzą i przeczytają te oszczerstwa mam takie oświadczenie – nigdy i w żadnej formie Polki-Scrapują nie były ani dla mnie ani dla Karoli (bo o nas pisze Rybiooka) żadnym miejscem zarobku. W portal wkładałyśmy swój czas, zaangażowanie i kreatywność oraz masę serca, a także częściowo współutrzymywałyśmy go z Mirabeel z własnych, prywatnych kieszeni. Wszystkie nagrody od sponsorów były zawsze wysyłane bezpośrednio przez sponsorów do nagrodzonych osób. W żaden sposób nigdy żaden ze sponsorów ani nikt związany z portalem Polki-Scrapują nie przekazał nam żadnej korzyści majątkowej.

 14. Kobens says:

  Hmmm, pani Rybiooka ewoulowała i teraz ma śmiałość pisać we własnym imieniu czy zapomniała się wylogować??
  Czy na poparcie tych oszczerstw masz jakieś dowody czy to kolejny twór Twojej chorej wyobraźni moja droga???
  Współczuję, serdecznie Ci współczuję…

 15. Tores says:

  A Rybiooka jak zwykle pierwsza tam, gdzie można komuś dokopać… To takie hobby czy już choroba?

 16. JaMajka says:

  Tusiulka 🙂 Uszy do góry Kochana! Dla mnie jesteście wielkie, że ciągniecie to dalej i wspieram Was całym sercem 🙂 Co do Babojagołaka – czy wiecie, co to jest trollowanie? No. Chyba wyjaśniłam sprawę 🙂

 17. po prostu nie chce się wierzyć, że Pani Rybiooka ma jeszcze czelność gdziekolwiek się wypowiadać.

  Tusiu, to jest dobra okazja, żeby ci powiedzieć, że dla mnie "zaistniałaś" swoimi umiejętnościami, ogromnym urokiem, życzliwością i profesjonalizmem.

  swoją drogą bardzo ciekawe na co przeputałyście te miliony ukręcone na Polkach. 😉

 18. Makówka says:

  Tusiu, chociaż na jakąkolwiek aktywność w SP nie miałam czasu, serdecznie kibicuję Waszym zamiarom. Takie miejsce jest na pewno fajne i potrzebne, życzę Wam zatem sił i entuzjazmu do stworzenia nowego.

 19. Trzymam mocno kciuki za powstanie nowego kreatywnego miejsca!

  A rybiooka… no cóż, jak zwykle pisze co jej ślina na język przyniesie i podpowie wybujała wyobraźnia.

 20. ania s says:

  Totalny żal… życzę powodzenia i czekam…

 21. nowalinka says:

  Hehe, a to dobre, nie ma to jak korzyści majątkowe…och ryba, marzy ci się…

  Tusiu, mam nadzieję, że Twoja wiara w człowieka nie minie, chociaż domyślam, że zawiodłaś się srogo…Żałuję tylko, że nie miałam odwagi Ciebie ostrzec…
  Mam nadzieję, że nie dasz się nabrać na: "szybką reaktywację portalu"..

  Będzie dobrze 🙂 Bez zbędnego balastu dacie sobie radę i myślę, że jeszcze więcej osób chętnie się zaangażuje w pomoc i rozwój nowego portalu.
  Trzymam mocno kciuki i czekam na nowe, lepsze miejsce :*

 22. Ayeeda says:

  I ja ściskam i trzymam kciuki za nowe miejsce! Bredniami się nie przejmuj:)

 23. zielonooka says:

  ja 3mam bardzo mocno kciuki za Was, wierzę, że dacie sobie radę:**** jestem z Wami

  ryba – daruj sobie te głupie komentarze, to co piszesz jest żenujące:/

 24. Oleander says:

  Nawet gdyby ktokolwiek zarabiał na tym, nikomu,a szczególnie zazdrosnej o sukcesy innych rybiookiej, nic do tego. Co to, jakiś zakaz jest? Poza tym, tak jak dziewczyny wyżej, dziwię się,że ma ona czelność odzywać się i jeszcze wbijać szpile. Ani honoru, ani pokory.

 25. Dobra says:

  Trzymam mocno kciuki i czekam z utęsknieniem na takie wspaniałe i inspirujące miejsce.

  A głupimi komentarzami to w ogóle się nie przejmuj zawsze znajdzie się ktoś taki co chce wbić ogromną szpilę i to jak najgłębiej, a to wszystko to z zazdrości i braku honoru.

 26. nimucha says:

  Aż się we mnie zagotowało! Tusię mi tu obrażają! “Sprzedawca marzeń”?!!! Rybiooka, to, co mi Tusia przesyła w paczuszkach to nie iluzje! To są rzeczy namacalne, o których marzyłam. Dziewczyno, zazdrość cię zżera! To jest chore i ja tego nie rozumiem. Mamy w końcu sklep zaopatrzony na światowym poziomie i zamiast się cieszyć z tego, że możesz w nim kupić to, co Brytyjki, czy Amerykanki mam wrażenie, że liczysz Tusi kasę w portfelu?! Pewnie, że aktywność przysparza popularności, ale może zamiast przeliczać tę aktywność na złotówki, zastanów się ile tej dziewczynie zostaje czasu na sen?!
  Tusiu, doceniam Twoją aktywność i pracowitość. Nie zrażaj się do ludzi, bo wierzę, że tok myślenia Rybiookiej jest unikalny, na szczęście. Trzymam kciuki za powodzenie każdego Twojego przedsięwzięcia a sklepu przede wszystkim.

 27. Zuza says:

  Normalnie nóż się w kieszeni otwiera! Tusiu nie przejmuj się bzdurami, które Rybiooka wypisuje, sama widzisz, jak wiele z nas jest z tobą. Ja też.

 28. Kamilcia says:

  Tusiu – ponieważ nie znam powodów, dla których Mirabelka zamknęła Portal, powstrzymam się od wszelkich komentarzy w tym temacie – choć oczywiście niezmiernie mi przykro z tego powodu.

  Trzymam mocno kciuki za powodzenie w otwarciu nowego portalu.

  i jako jeden ze sponsorów potwierdzam, ze NIC nie wysyłałam do administracji, więc z mojej strony żadnych korzysci nie czerpały – oprócz zadowolenia z radości jaką okazywały dziewczyny, które wygrywały w konkursach 🙂

 29. Tusia – to jeszcze moje 3 grosze 🙂
  od początku podziwiam Cie za profesjonalizm i zaangażowanie.

  nawet gdybyś Ty,czy ktoś z adminow miał czerpać korzyści finansowe z proawdzenia SP,to nie wiedze w tym nic złego! w końcu nikt nie jest fundacją charytatywną, prawda? za poświecony czas,pomysły,wiedzę,ciepliwośc,dobroć i życzliwosc zwyczajnie nalezy sie Wam wynagordzenia!

  Wierzę,ze go nie macie i nie miałyście,bo niby skąd? ale gdyby kiedykolwiek miało być to uważam, ze się zwyczajnie należy. To Wasza pasja,ale też praca przecież.

  Jestem z Wami! :*

 30. Dziki Imbir says:

  Cieszę się, że u Ciebie dowiedziałam się o tym co się dzieje/stało z SP.
  Dla mnie tam istniałaś wcześniej niż SP 😉
  Życzę powodzenia i czekam na info o kolejnym kreatywnym miejscu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.