you will reach the stars

Dziś szybciutki post – wczoraj na Craft Artwork ruszyło wyzwanie pocztówkowe (format 10x15cm). Tym razem Martyna jako temat podała użycie metalowych elementów. 
Składowe – papier Prima Romantique, chipboard Prima Romantique, mikrokulki, czarny puder do embossingu, gel medium, Glimmer Misty, Glimmer Glaze Pink Lady, Glimmer Glam Organic Garden i Tutu Pink, złoty dabber, kwiatki Prima, metalowe ozdoby Tima Holtza – Regal Adornment, Muse Tokens, Adornments oraz 7 gypsies ATC Metal Index.
Wczoraj wieczorem chciałam poskrapować, ale najpierw mnie wciągnęła księgowość, a później już nie było czasu na scrapowanie, ale za to prawie skończyłam nowego ptaszka 🙂 Mam nadzieję jutro pokazać 🙂
Dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze. xxx
Tusia

7 Responses

 1. zanka12 says:

  Co za slicznotka! Nie moge oderwac oczu od Twoich mediowych czarow 🙂

 2. Przepiękna pocztówka! Zdecydowanie jesteś w grupie tych osób, których mediowanie mnie zachwyca i niesamowicie inspiruje by próbować nowego! 🙂

 3. Lidka says:

  piękna pocztówka!

 4. justi says:

  Pierwsze mediowe prace, które napotkałam na swojej ścieżce scrapkowej to były właśnie Twoje Tusiu 🙂 To były jeszcze czasy kiedy nie było sklepiku scrapki :)) i zakochałam się w tych mediowaniach od pierwszego wrażenia. Ale dziś Twój warsztat jest już naprawdę prawdziwym mistrzostwem świata. Ta karteczka jest tego przykładem. Cudowna!

 5. Sylka says:

  Pocztówka jest po prostu niesamowita 🙂

 6. Matilde says:

  Cudowna pocztówka! Podobają mi się niezmiernie te rozsypane mikrokulki 🙂

 7. Pocztówka prezentuje się świetnie! To niesamoiwte, jakie efekty dają te wszystkie media we wprawnych rękach:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.