już czas już czas pożegnać się

Ano właśnie. Już czas. Na Portalu Polki-Scrapują byłam od początku. Na portalu Scrapujące-Polki, który z całym zespołem odbudowałyśmy po nagłym zamknięciu z przyczyn od nas niezależnych portalu Polki-Scrapują, też byłam od początku. Zawsze uważałam i nadal uważam, że to wspaniałe miejsca, skupiające scraperki – łączy nas wszystkich ta sama pasja i tworzymy jedną wielką rodzinę.
Z wielu powodów osobisto-zawodowych niestety musiałam podjąć decyzję, by przestać projektować dla portalu w dziale ATC oraz przestać administrować portalem. Obecnie administrują nim Karola, Anai i Magda Polakow – są w tej roli wspaniałe, a portal tętni życiem. Ja niestety nie mogłam poświęcić portalowi tyle czasu, ile powinnam i od kilku miesięcy biłam się z myślami, co zrobić. Tak więc – od dziś (dziś skończyło się moje ostatnie wyzwanie ATC) jestem już “po drugiej stronie mocy”. Portal jest wspaniałym miejscem i jestem niezwykle dumna z tego, że mogłam mieć swój skromny wpływ w jego rozwój.
A to moje ostatnie ATC – tematem była pogoda.
Powoli rozpoczynam przygotowania do świąt – tak wiem, że wcześnie, ale przy moim braku czasu muszę zacząć już teraz, żeby zrealizować to, co zaplanowałam 🙂
Pozdrawiam Was słonecznie
Tusia

9 Responses

 1. Bajjka says:

  🙁 nie lubię nie lubię…
  Dzięki Kochana za wszystko, było mi bardzo miło mieć taką fantastyczną szefową 🙂
  ATC wspaniałe z rewelacyjnym przesłaniem. Tak trzymać!

 2. angel says:

  I własnie pogody ducha Ci życzę Tusiu i powodzenia w następnych planach:)

 3. justi says:

  Tusienko, mimo, ze to smutna chwila to jestem pewna, że przemyślałas bardzo mocno swoją decyzje. Ale wiesz, Kochana w moim życiu było tyle zakrętów ale nauczyłam się jednego, że każda zmiana z perspektywy czasu była na lepsze. Tego Ci życzę z całego serca i nie żegnam się bo przecież wciąż tu jesteś 🙂 I może nawet się wkrótce zobaczymy na warsztatach u Finn jesli tylko uda mi się przyjechać.

 4. Noami says:

  bylas na portalu od poczatku i dla mnie zawsze tam bedziesz:*
  powodzenia slonko :*

 5. mazionta says:

  ja na portalu niewiele sie udzielam,ale zawsze brfzie mi sie z Toba kojarzyl. powodzenia!

 6. Aniees says:

  zawsze tu będziesz tak czy siak :))))powodzenia i trzymaj "pogode ducha" :)))

 7. zanka12 says:

  Tusiu kochana-oby tylko wszystko ulozylo sie tak jak pragniesz. Zawsze jestes i bedziesz nieodlaczna czescia tego swiatka, czy aktywnie czy moze troszke z boku.Powodzenia!!!

 8. ototusia says:

  Dziękuję Wam bardzo za wszystkie serdecznie komentarze. Wiele dla mnie znaczy to, że zaglądacie i że znajdujecie jeszcze czas, by napisać kilka słów do mnie. Generalnie z sieci nie znikam 🙂 przynajmniej na tę chwilę – tak więc będziemy w kontakcie 🙂
  Pozdrawiam Was cieplutko i dużo słonka do Was wysyłam 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.