wyzwanie Mixed Media Place – bohaterem jest Glimmer Glaze

Zapraszam was bardzo serdecznie na drugie wyzwanie na blogu Mixed Media Place. W tym miesiącu mamy pokazać, jak używamy Glimmer Glaze – medium w małej buteleczce z pędzelkiem od Tattered Angels.
Osobiście bardzo lubię ten preparat za delikatny połyskujący pyłek i fantastyczny efekt “lakieru” po wyschnięciu. Preparat jest po wyschnięciu całkowicie wodoodporny i oprócz chlapania nim, używam go do malowania żywicowych elementów, które dzięki temu nabierają ślicznego, delikatnego koloru i połysku.
Ramka ta powstała pod wpływem zbliżającej się wiosny i potrzeby wiosennych kolorów i kwiatów 🙂 W tle wykorzystałam papiery z kolekcji Hopefully 7 Dots Studio – Dance with Me, Play with Me i Love Me. Naklejka pochodzi z All I Ever 6×12 stickers. Z przodu są kwiaty prima, robione przeze mnie kwiaty z fimo, oraz aniołek Primy pomalowany Glimmer Glaze.
Polecam wyzwanie w Mixed Media Place – można wygrać kupon na 15 EUR albo wyróżnienie na blogu 🙂
Przy okazji polecam też moje candy – zbieram informacje od Was o waszych preferencjach 🙂

8 Responses

 1. Makola says:

  Piękna praca! 🙂

 2. Gratuluję ślicznej pracy, w ogóle Twoje prace są śliczne, mające coś w sobie, urzekające…Widać, że lubisz to robić, lubisz działać i pięknie Ci to wychodzi. Warsztat pracy,który posiadasz daje Ci duże pole do popisu:) JA dopiero rozpoczynam swoją przygodę w scrapbookingu, powolutku się uczę…sama. Ludzie dobrej woli,którzy mnie wspierają swoimi różnościami papierowymi dodają mi wiary w moją prace. Zapraszam na mojego bloga jeśli masz ochotę i serdecznie Cie pozdrawiam :)))

 3. Piękna praca 🙂

 4. Piękne kolory! Bardzo optymistyczna praca – taka dająca kopa do działania^^.

 5. Chimera says:

  Jaka piękna ta ramka! Zgadzam się z Ev, od razu chce się coś robić, jak się na nią patrzy 🙂

 6. mru says:

  cudowna ramka 😉 fajnie pomalowałaś aniołka 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.